Czech Flair Team
section of CBA
Zakazuje se mimo jiné pobyt v restauracích a hospodách mezi 20–8 hodinou a posilovnách. A úplný zákaz platí pro provozovatelný, které poskytují stravovací služby v nákupních centrech.
V souladu se včerejším nařízení Vlády České republiky, kterému je nutné se podřídit, odkládá CBA svou nejvýznamnější akci v roce, ABZAC HANDS UP! 2020, na neurčito. Event se měl původně uskutečnit v úterý 24. března.

Nový termín vedení CBA oznámí hned, jakmile to bude možné. „Předběžně uvažujeme o měsíci červnu 2020,“ dodává prezident CBA Aleš Svojanovský.
První soutěž nově vzniklého celoročního seriálu o Barmana roku CBA v kategorii Flair – Czech Flair League – se pod názvem Cabaret Flair Competition uskutečnila v sobotu 22. února v atraktivním prostředí pořádajícího brněnského klubu Cabaret des Péchés.
dokument (460 kB)
Do Česka se valí globální trend uvědomělého pití. Ten pochází ze stále sílícího zájmu lidí o zdravý životní styl a obecně zvyšující se péči o tělo i mysl, jehož součástí se stalo i omezování spotřeby alkoholu.
Sekce exhibičních barmanů v České barmanské asociaci má po dlouhých letech nového vedoucího. Legendárního Davida Neumanna v tomto týdnu v čele Czech Flair Teamu vystřídal Václav Abraham. Zároveň přichází blesková změna koncepce celoročního soutěžení – už letos se budou flairoví barmani účastnit soutěží spadajících do nově vznikající Czech Flair League.
dokument (460 kB)
Láká vás být součástí delegace České barmanské asociace na letošním 69. kongresu IBA v ruském Petrohradu? Připojte se k nám, právě teď máte možnost!
dokument (5.49 MB)
Proč je zelený čaj zdravý? Není to jen díky obsaženému „zázračnému“ katechinu…
24. 12. 2019
Vážení příznivci České barmanské asociace, přejeme vám pohodové strávení vánočních svátků a děkujeme za veškerou přízeň v již téměř uplynulém roce.
Ekvilibristika v podání soutěžících flairových barmanů, otevřená speed challenge o nejrychleji namíchaný český národní koktejl Beton z Becherovky a toniku Schweppes, a především uvolněná nálada před blížícím se předvánočním shonem. Takový byl první ročník brněnského barmanského vánočního večírku Abzac Bartenders Party, který se v centru Abzac, sídle České barmanské asociace, uskutečnil v neděli 24. listopadu.
dokument (173 kB)
Mnohahodinová série praktických seminářů, informace o juniorských soutěžích, degustace různých druhů whisky a mnoho dalšího nabídl dvanáctý ročník workshopu pro pedagogy středních škol s gastronomickým zaměřením. V pátek 15. a sobotu 16. listopadu jej uspořádala v brněnském vzdělávacím centru Abzac Česká barmanská asociace. Stejně jako v minulých letech, i letos se ho zúčastnila stovka učitelů z různých koutů České republiky.
dokument (228 kB)
První brněnský barmanský vánoční večírek - takový je podtitul akce Abzac bartenders party, která se uskuteční v neděli 24. listopadu od 18 hodin v brněnském centru Abzac.
Povzbudivá zpráva dnes dorazila z čínského Čcheng-tu, kde se koná koktejlové mistrovství světa. Český reprezentant ve flairové kategorii Václav Abraham postoupil ze skupiny do šestičlenného finále, a to dokonce dle hodnocení komisařů z prvního místa.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ]     [ dalších 12 ]   »

6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
29. - 30. 8. 2020
German Rum Festival 2020
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři