V brněnském centru Abzac se v neděli 21. ledna 2024 uskuteční pátý ročník večírku po všechny kolegy z gastronomie Abzac Bartenders Party. Stěžejním bodem programu bude kromě přátelského setkání finále Czech Flair League 2023, v níž se střetne šestice nejlepších účastníků uplynulé sezony.

 

V ročníku 2023 se v rámci Czech Flair League odehrály dvě soutěže flairových barmanů. V létě se házelo lahvemi a šejkry na Lipně na soutěži Peroni Dolce Vita Bartender, na podzim se flairoví barmani sešli při příležitosti juniorské soutěže CBA Team Challenge a pomocí Captain Morgan Flair Competition vytvořili studentům poutavý program před slavnostním vyhlášením výsledků.

 

Ve finálovém souboji se tedy představí šestice nejlepších – Tomáš Bielčík, Michal Novák, Martin Vogeltanz, Dominik Buchta, Kyrylo Rudak a Tomáš Vančura. První tři jmenovaní přitom získali shodných 18 bodů, ty však ve finále nehrají žádnou roli a flairovým mistrem se tak může stát skutečně kdokoliv z uvedených finalistů. Vítěz Czech Flair League bude reprezentovat Českou republiku na koktejlovém mistrovství světa v roce 2024.

 

Pro návštěvníky Abac Bartenders Party bude kromě flairového finále přichystaná také speed mixing challenge nebo koktejly za symbolické ceny.