e-mail
heslo

Reset hesla |Stát se členem

ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
MEMBER OF INTERNATIONAL BARTENDERS ASSOCIATION
MENU
ZAVŘÍT
VŠECHNY SEKCE ASOCIACE

CZECH MIXOLOGIST

ZPĚT

  • O SEKCI
  • SOUTĚŽE A AKCE
  • KLUBY

MISTR KÁVY

ZPĚT

  • O SEKCI
  • SOUTĚŽE A AKCE

CZECH FLAIR TEAM

ZPĚT

  • O SEKCI
  • SOUTĚŽE A AKCE
  • ŘÁD KLUBOVNY

CZECH TEATENDERS

ZPĚT

  • O SEKCI
  • AKCE
  • TEA MASTER CUP
  • SOUTĚŽE JTC

CZECH BEER SPECIALIST

ZPĚT

  • O SEKCI
  • SOUTĚŽE A AKCE

CZECH MIXOLOGIST
O SEKCI

ZPĚT

CZECH MIXOLOGIST
KLUBY

ZPĚT

MISTR KÁVY
O SEKCI

ZPĚT

CZECH FLAIR TEAM
O SEKCI

ZPĚT

CZECH TEATENDERS
O SEKCI

ZPĚT

CZECH TEATENDERS
TEA MASTER CUP

ZPĚT

CZECH TEATENDERS
SOUTĚŽE JTC

ZPĚT

CZECH BEER SPECIALIST
O SEKCI

ZPĚT

Členové sekce

{{ c_member.existsData.member.name }}
"{{ c_member.existsData.member.motto }}"

Pracoviště / škola

{{ c_member.existsData.member.work }}

Záliby

{{ c_member.existsData.member.hobbies }}

{{ c_member.existsData.member.personnel.street }}, {{ c_member.existsData.member.personnel.zip }} {{ c_member.existsData.member.personnel.city }}

{{ c_member.existsData.member.personnel.phone }}

Kurzy

  • {{ course.name }}

Curriculum vitae

{{ c_member.existsData.member.personnel.cv }}

Úspěchy

  • {{ achiev }}

>> klikni do okna pro zavření <<

1. Radek Poláček (P)
pověřený vedením sekce

2. Václav Abraham (P)

3. Lucie Ambrožová (Z)

4. Anna Axmannová (J)

5. Tereza Bahulová (Z)

6. Julie Barbušinová (C)

7. Tereza Bednáriková (Z)

8. Miloš Bednář (Z)

9. Lukáš Berbr (Z)

10. Lukáš Bodnár (Z)

11. Jiří Boháč (P)

12. Jan Böhm (Z)

13. Jan Böhm (Z)

14. Kateřina Broučková (Z)

15. Matěj Brož (Z)

16. Alena Bruderová (P)

17. Anna Burdová (Z)

18. Matyáš Bušek (Z)

19. Ivo Cach (Z)

20. Lenka Cornová (Z)

21. Jan Čapek (P)

22. Lukáš Čapek (Z)

23. Jaroslava Čelechovská (Z)

24. Veronika Černěnková (J)

25. Miroslav Černík (P)

26. František Dandáš (Z)

27. Vasyl Danyšak (Z)

28. Adam Diaz (Z)

29. Jana Dospivová (Z)

30. Eva Dvořáková (Z)

31. Milena Dvořáková (Z)

32. Adam Faldyna (Z)

33. Zuzana Fikrlová (Z)

34. Riccardo Flaks (Z)

35. Dalibor Gabčo (Z)

36. Kristina Görcsová (Z)

37. René Grim (Z)

38. Radim Habarta (Z)

39. Zdeněk Haisler (Z)

40. Hana Hajdová (Z)

41. Václav Hák (Z)

42. Denisa Havlová (Z)

43. Kristýna Herinková (Z)

44. Pavel Hluchý (Z)

45. Dana Holá (P)

46. Iva Holá (Z)

47. Anna-Marie Holešovská (Z)

48. Lucie Honová (Z)

49. Sylvie Hořínková (Z)

50. Markéta Hourová (Z)

51. Pavel Hrubčík (Z)

52. Zdeněk Jančí (P)

53. Radim Janoušek (P)

54. Zdeněk Javorský (P)

55. Dana Johnová (P)

56. Gabriela Jonáková (Z)

57. Jakub Jurečka (Z)

58. Václav Kadlec (P)

59. Anna Kachtíková (Z)

60. Jan Kalianko Kalianko (Z)

61. Jiří Kalina (P)

62. Drahuše Knejpová (Z)

63. Ondřej Kocián (Z)

64. Eva Kolajová (Z)

65. Šimon Kořený (Z)

66. Radek Krásl (Z)

67. Jan Křen (Z)

68. Hana Kudová (Z)

69. Kristýna Kuklová (Z)

70. Jana Lackovičová (Z)

71. Michael Lapčík (Z)

72. Jana Linartová (P)

73. Lisa Ljubčič (Z)

74. Hana Lohová (Z)

75. David Machala (Z)

76. Ľubomír Martinický (P)

77. Karel Matějíček (Z)

78. Miroslav Melicher (Z)

79. Radka Mikundová (Z)

80. Vratislav Minár (Z)

81. Zdeňka Mitlehner (Z)

82. Kevin Mitrus (Z)

83. Miroslav Motyčka (Z)

84. Miroslav Navrátil (Z)

85. Zdeněk Nepustil (Z)

86. Eva Nezavdalová (Z)

87. Richard Nezhyba (P)

88. Jiří Novák (P)

89. Jan Novotný (Z)

90. Tomáš Patra (Z)

91. Michal Perlik (Z)

92. Michaela Petroušková (Z)

93. Duy Minh Pham (Z)

94. Matěj Plačkov (Z)

95. Zdeněk Plášil (Z)

96. Lucie Plavcová (Z)

97. Pavel Plíšek (Z)

98. Milena Pohořalá (P)

99. Martina Poppová (Z)

100. Roman Pospíchal (P)

101. Mojmír Prokeš (P)

102. Milan Pýcha (Z)

103. Jana Radovnická (Z)

104. Vojtěch Rejholec (Z)

105. Petra Reslerová (Z)

106. Václav Ruček (Z)

107. Tomáš Říha (Z)

108. Lukas Sedlmaier (Z)

109. Nataša Skoupilová (Z)

110. Martin Smolný (P)

111. Miloslav Smrž (P)

112. Viktor Spinka (P)

113. Jana Strumienska (Z)

114. Jan Suchomel (Z)

115. Miloš Svoboda (P)

116. Michaela Svojanovská (P)

117. Nikol Svojanovská (P)

118. Aleš Svojanovský (P)

119. Tom Šafránek (P)

120. Martin Šebesta (Z)

121. Štěpán Šimánek (P)

122. Hana Štanglerová (Z)

123. Jana Štrossová (P)

124. David Švábenský (P)

125. Martin Švec (J)

126. Adam Troubil (P)

127. Jan Tvrdý (Z)

128. Roman Uhlíř (Z)

129. Bohumil Váchal (P)

130. Marcela Váchalová (P)

131. Petr Válek (Z)

132. Pavel Vařeka (Z)

133. Petra Vejšická (Z)

134. Ladislav Veleba (Z)

135. Petr Veselý (P)

136. Tomáš Zahradil (P)

137. Dana Zahradilová (P)

138. Základní člen - test Základní člen - test (Z)

139. Karel Zapalač (P)

140. Michal Zátopek (Z)

141. Ivo Zemánek (Z)

142. Pavel Zeť (Z)

143. Hana Zeťová (Z)

144. Jarmila Zuzíková (Z)

145. Karel Žižka (P)

Svět barmanů 1/2022

OFICIÁLNÍ ČASOPIS CBA

Svět barmanů 1/2022

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLEDÁTE PRÁCI V OBORU?

Gastrojobs