Czech Beer Specialist
section of CBA
Přehled členů sekce:

Členové sekce "Czech Beer Specialist"

1. Radek Poláček (P)
pověřený vedením sekce

2. Václav Abraham (P)

3. Julie Barbušinová (C)

4. Miloš Bednář (Z)

5. Jiří Boháč (P)

6. Matěj Brož (Z)

7. Alena Bruderová (Z)

8. Matyáš Bušek (Z)

9. Ivo Cach (Z)

10. Lenka Cornová (Z)

11. Jan Čapek (Z)

12. Lukáš Čapek (Z)

13. Jaroslava Čelechovská (Z)

14. Miroslav Černík (P)

15. Vasyl Danyšak (Z)

16. Adam Diaz (Z)

17. Jana Dospivová (Z)

18. Eva Dvořáková (Z)

19. Milena Dvořáková (Z)

20. Zuzana Fikrlová (Z)

21. Dobroslav Grim (P)

22. René Grim (Z)

23. Radim Habarta (Z)

24. Kristýna Herinková (Z)

25. Dana Holá (Z)

26. Iva Holá (Z)

27. Lucie Honová (Z)

28. Sylvie Hořínková (Z)

29. Markéta Hourová (Z)

30. Zdeněk Jančí (P)

31. Radim Janoušek (P)

32. Zdeněk Javorský (P)

33. Dana Johnová (P)

34. Gabriela Jonáková (Z)

35. Jakub Jurečka (Z)

36. Václav Kadlec (P)

37. Anna Kachtíková (Z)

38. Jiří Kalina (P)

39. Drahuše Knejpová (Z)

40. Eva Kolajová (Z)

41. Radek Krásl (Z)

42. Jan Křen (Z)

43. Hana Kudová (Z)

44. Kristýna Kuklová (Z)

45. Michael Lapčík (Z)

46. Jana Linartová (P)

47. Miroslav Melicher (Z)

48. Radka Mikundová (Z)

49. Vratislav Minár (P)

50. Zdeňka Mitlehner (Z)

51. Miroslav Motyčka (Z)

52. Zdeněk Nepustil (Z)

53. Eva Nezavdalová (Z)

54. Richard Nezhyba (P)

55. Jiří Novák (P)

56. Michal Perlik (Z)

57. Michaela Petroušková (J)

58. Duy Minh Pham (Z)

59. Matěj Plačkov (Z)

60. Zdeněk Plášil (P)

61. Lucie Plavcová (Z)

62. Milena Pohořalá (P)

63. Martina Poppová (J)

64. Roman Pospíchal (P)

65. Mojmír Prokeš (P)

66. Jana Radovnická (Z)

67. Vojtěch Rejholec (Z)

68. Petra Reslerová (Z)

69. Václav Ruček (J)

70. Lukas Sedlmaier (Z)

71. Nataša Skoupilová (Z)

72. Martin Smolný (P)

73. Miloslav Smrž (P)

74. Martin Stratil (Z)

75. Jana Strumienska (P)

76. Miloš Svoboda (P)

77. Michaela Svojanovská (P)

78. Aleš Svojanovský (P)

79. Tom Šafránek (P)

80. Martin Šebesta (Z)

81. Viktor Špinka (P)

82. Hana Štanglerová (Z)

83. Jana Štrossová (P)

84. David Švábenský (P)

85. Adam Troubil (P)

86. Jan Tvrdý (Z)

87. Roman Uhlíř (P)

88. Bohumil Váchal (P)

89. Marcela Váchalová (P)

90. Petr Válek (Z)

91. Pavel Vařeka (Z)

92. Ladislav Veleba (Z)

93. Petr Veselý (P)

94. Tomáš Zahradil (P)

95. Dana Zahradilová (P)

96. Karel Zapalač (P)

97. Michal Zátopek (Z)

98. Ivo Zemánek (Z)

99. Pavel Zeť (Z)

100. Hana Zeťová (Z)

101. Karel Žižka (P)

6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
27. 8. 2020
ŠKOLENÍ KOMISAŘŮ CBA 2020
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři