Mistr kávy
section of CBA
Přehled členů sekce:

Členové sekce "Mistr kávy"

1. Tomáš Zahradil (P)
Vedoucí sekce

2. Roberto Trevisan (Z)
Zakladatel sekce Mistr kávy a soutěže Mistr kávy

3. Štěpánka Havrlíková (Z)
Zakladatelka sekce Mistr kávy a soutěže Mistr kávy

4. Alexandr Atanasov (Z)

5. Jozef Augustín (P)

6. Jakub Bajer (J)

7. Martina Terezie Bártová (J)

8. Miloš Bednář (P)

9. Jiří Beníček (P)

10. Klára Blažková (P)

11. Jiří Boháč (P)

12. Kateřina Boháčová (J)

13. Kamil Bojanovský (P)

14. Lorenzo Bolognini (Z)

15. Matěj Brož (Z)

16. Matyáš Bušek (Z)

17. Ivo Cach (Z)

18. Martina Caisbergerová (P)

19. Nicola Carajiová (P)

20. Michal Cink (P)

21. Petr Čapek (P)

22. Jan Čapek (P)

23. Lukáš Čapek (P)

24. Miroslav Černík (P)

25. Vladimír Doležal (Z)

26. Jana Dospivová (P)

27. Eva Drtilová (Z)

28. Eva Dvořáková (P)

29. Malgorzata Ebel (Z)

30. Alice Golová (Z)

31. Dobroslav Grim (P)

32. René Grim (Z)

33. Pavel Hájek (Z)

34. Jan Hájek (Z)

35. Tomáš Hampl (P)

36. Vladislav Hasala (P)

37. Ivana Hašová (Z)

38. Kamil Hégr (P)

39. Eva Hlaviznová (P)

40. Monika Hofmanová (P)

41. Iva Holá (P)

42. Oldřich Holiš (P)

43. Oldřich ml. Holiš (Z)

44. Květa Horáčková (Z)

45. Daniel Horák (P)

46. Jan Hořínek (Z)

47. Markéta Hourová (Z)

48. Petr Hrdinka (Z)

49. Petr Hübl (Z)

50. Zdena Hyánková (Z)

51. Radim Janoušek (P)

52. Andrea Janoušková (P)

53. Zdeněk Javorský (P)

54. Dana Johnová (P)

55. Goran Jozić (P)

56. Jakub Jurečka (Z)

57. Ondřej Kaňka (Z)

58. Lenka Kapicová (P)

59. Miloslava Kelblová (P)

60. Drahuše Knejpová (Z)

61. Tomáš Kocman (Z)

62. Igor Kossinec (Z)

63. Hana Kösslerová (Z)

64. Marianna Kostevych (Z)

65. Alína Košátková (Z)

66. martina kouřilová (J)

67. Radek Krásl (P)

68. Barbora Krčmářová (Z)

69. Jakub Kročil (Z)

70. Kateřina Krylová (J)

71. Leona Kubáňová (Z)

72. Jan Kuchař (Z)

73. Jan Kuruc (Z)

74. Jaroslav Labounek (P)

75. Lucie Lamborová (Z)

76. Michael Lapčík (P)

77. Martin Libotovský (Z)

78. Jan Lopatka (Z)

79. Jakub Mach (P)

80. Daniel Markovec (Z)

81. Kateřina Melnyková (P)

82. Radka Mikundová (Z)

83. Vratislav Minár (P)

84. Petr Mitlehner (Z)

85. Zdeňka Mitlehner (Z)

86. Danuta Molendová (P)

87. Adéla Mondeková (P)

88. Ivo Moravec (Z)

89. Blanka Musilová (P)

90. Alena Myslikovjanová (Z)

91. Petr Nejedlý (P)

92. Zdeněk Nepustil (Z)

93. Eva Nezavdalová (Z)

94. Jiří Novák (P)

95. Daniel Novák (P)

96. Michal Novák (P)

97. Tomáš Nyári (P)

98. Petr Nývlt (Z)

99. Jiří Olšák (Z)

100. Michal Ondrák (Z)

101. Jan Pánek (P)

102. Zuzana Pavlíčková (P)

103. Vladimír Pavlovský (Z)

104. Petr Pavlůsek (Z)

105. Patrik Pažďora (P)

106. Michal Perlik (Z)

107. Duy Minh Pham (Z)

108. Zdeněk Plášil (P)

109. Petr Pleschinger (Z)

110. Lukáš Podbehlý (Z)

111. Jaromír Pohanka (Z)

112. Milena Pohořalá (P)

113. Radek Poláček (P)

114. Lucie Poláčková (P)

115. Roman Pospíchal (P)

116. Mojmír Prokeš (P)

117. Jana Radovnická (Z)

118. Vojtěch Rejholec (Z)

119. František Roháček (Z)

120. Petr Sič (P)

121. Kateřina Skotálková (Z)

122. Nataša Skoupilová (Z)

123. Martin Sloučka (P)

124. David Smolný (Z)

125. Martin Smolný (P)

126. Miloslav Smrž (P)

127. Jana Strumienska (Z)

128. Miloš Svoboda (P)

129. Leona Svojanovská (P)

130. Michaela Svojanovská (P)

131. Aleš Svojanovský (P)

132. Tom Šafránek (P)

133. Jan Šebek (P)

134. Lukáš William Šmíd (Z)

135. Zbyněk Špičák (Z)

136. Hana Štanglerová (P)

137. Lucie Štěrbová (Z)

138. Pavel Štrba (P)

139. Kateřina Šustková (Z)

140. David Švábenský (P)

141. Michal TOUŠ (Z)

142. Helena Trantírková (Z)

143. Adam Troubil (P)

144. Jan Tvrdý (Z)

145. Roman Uhlíř (P)

146. Nikola Valentovičová (J)

147. Jiřina Vavřichová (Z)

148. Petr Veselý (P)

149. Alois Veverka (Z)

150. Matous Vilim (Z)

151. Jaroslav Vojtěch (P)

152. Jiřina Volková (P)

153. Pavla Volková (Z)

154. Kateřina Vymazalová (P)

155. Ted Zahradil (J)

156. Dana Zahradilová (P)

157. Lenka Zachrdlová (J)

158. Karel Zapalač (P)

159. Michal Zátopek (Z)

160. Martin Zemler (P)

161. Pavel Zeť (Z)

162. Hana Zeťová (Z)

163. Tereza Zimmermannová (Z)

164. Karel Žižka (P)

165. Petr Žváček (Z)

24. - 25. 8. 2019
31. 8. - 1. 9. 2019
RUMFEST Berlin 2019
5. 9. 2019
6. - 7. 9. 2019
9. - 10. 9. 2019
SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA 2019
Svět barmanů 2/2019
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři