Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

INFOKOKTEJL. Honza Šebek v londýnských barech a Suchý únor z pohledu byznysu

17. 2. 2020
Jedno z nejoblíbenějších českých piv už nebude k dostání v plastových lahvích.
Za čisté trubky! Sanitace výčepního zařízení a distribuce sudů s pivem do restaurací – tyto dvě oblasti pivního pohostinství budou vylepšovat účastníci hackatonu pořádaného Plzeňským Prazdrojem. Jde o inovační soutěž pro malé týmy, vítěz dostane možnost realizovat své nápady v praxi (a k tomu pivo na pět let zdarma).

Gambrinus pouze do skla. Lahvové pivo sice zatíží tašku, ale ulehčí přírodě. S jasným vzkazem „Cinkejte lahvovým“ ukončuje pivovar Gambrinus stáčení piva do plastových lahví. Ročně to znamená o 334 tun vyrobených plastů méně.

Do polí a továren. Pití kávy má údajně blízko k radikalismu a revolučním myšlenkám. Přečtěte si, s jakými zákazy a omezeními se „kavárenští povaleči“ museli v historii vypořádávat.

Cenné zkušenosti. Jak vypadá odměna za vítězství v barmanské soutěži? Honza Šebek vypráví o stáži v londýnských podnicích Termini a Tayēr + Elementary, kterou absolvoval jako vítěz Whisky World by Stock.

Z Kentucky. Jsou exkluzivní a docela drahé. Časopis Playboy přináší výběr sedmi nejlepších bourbonů 21. století.

Je suchý? Jak efekt právě probíhajícího Suchého února hodnotí lidé z alkoholového byznysu? Povětšinou tvrdí, že lidé pijí stejně, nebo ještě více
6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
29. - 30. 8. 2020
German Rum Festival 2020
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři