Legendární karlovarský Grandhotel Pupp se poslední květnovou neděli roku 2024 stane kulisou pro premiérový ročník nového vzdělávacího projektu, za nímž stojí významné osobnosti české barové scény Víťa Cirok a Honza Šebek.

 

Pupp Education Symposium bude 26. května hostit Slavnostní sál Grandhotelu Pupp. Jde o vzdělávací akci a platformu pro setkávání barmanů, barmanek a dalších zástupců barové branže. Nebude ale ani nouze o kvalitní drinky, které se budou míchat na partnerských barech.

 

Všichni ti, kdo do Karlových Varů na Pupp Education Symposium dorazí, se mohou těšit na odpoledne plné seminářů na zajímavá témata, spoustu inspirace a informací, které jim pomohou se profesně posunout dál.

 

Začátek je naplánován na 12 hodin, poslední z přednášejících se s publikem rozloučí v 18 hodin. Spíkři přednesou své příspěvky na zadané téma premiérového ročníku – Art of Bartending, Art of Creativity. K již potvrzeným osobnostem patří Adrián Michaľčík z osloského baru Pierre 22, Christos Klouvatos z athénského Line, Peter Marcina se Stanislavem Harciníkem z bratislavského Mirroru, Michal Nevrlý z brněnského Super Panda Circusu, Maciej Mazura z krakovského baru TAG, barová konzultantka Katalin Bene, Karel Varga, který otevíral bar Svanen v Oslu, či nejlepší španělský barman roku 2018 Antonio Naranja.

 

Ve 20 hodin na Pupp Education Symposium naváže slavnostní vyhlášení Bar Community Awards. Nová barová ocenění organizovaná on-line magazínem AtBars.com se budou udílet v pěti kategoriích – z hlasování barmanské komunity vzejde jméno nejlepšího barmana, baru, barového týmu, koktejlového menu a ambasadora. Vítěze jednotlivých kategorií vybírají sami barmani a barmanky i další osobnosti české barové komunity.

 

„Už několik let mám tu čest být součástí týmu, který vybírá nejlepší bary světa, a v minulosti jsem byla i u toho, když se udílely české bar awards, a tak když za mnou Víťa s Honzou přišli s myšlenkou, zda by nestálo za to uvést nějaká barová ocenění znovu do života, nebylo moc o čem přemýšlet,“ říká šéfredaktorka a spolumajitelka AtBars.com Bára Urbanová.

 

Nedělní večer v Grandhotelu Pupp vyvrcholí after party v Becher’s Baru, jež odstartuje ve 22 hodin a protáhne se až do časného rána. Za bar se během ní kromě domácího týmu postaví také někteří se speakerů sympozia.

 

Pro další informace a průběžné aktualizace sledujte Pupp Education Symposium na sociálních sítích.

 

Vstupenky na Pupp Education Symposium pořídíte na portálu GoOut. Členové CBA, studenti a pedagogové gastronomických škol mohou využít slevový kód, který jim dorazí e-mailem.