V brněnském centru Abzac uspořádá Česká barmanská asociace spolu s partnery jarní edici již 16. ročníku Workshopu pro pedagogické pracovníky škol s gastronomickým zaměřením. Dvoudenní vzdělávací maraton si oblíbili učitelé z celé České republiky. I proto ho v posledních letech CBA organizuje dvakrát ročně.

 

Kapacita workshopu tentokrát činí 60 účastníků a většina míst je již obsazena. Zájemci by proto neměli váhat s odesláním registračního formuláře. Deadline pro registraci je stanoven na 31. března.

 

Program zahrnuje praktické workshopy pre-dinner cocktail se STOCK Plzeň-Božkov, na cocktail s R. Jelínkem, párování čaje a pokrmů, pražení a cupping kávy a hygiena v odbytovým střediscích gastronomických provozů s Cormenem. Kantoři zažijí také VIP večerní degustaci, samozřejmostí je pokrytí stravovacích a ubytovacích potřeb.

 

Partnery Workshopu pro pedagogické pracovníky škol s gastronomickým zaměřením jsou společnosti a značky STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., RUDOLF JELÍNEK a.s., Mattoni 1873 a.s., Zanzibar Trade s.r.o., iSi, Ultra Premium Brands - Central Europe s.r.o., RATIONAL Czech Republic s.r.o., Bidfood Czech Republic s.r.o., Premier Wines & Spirits s.r.o., Dilmah, Café Reserva, Orient Coffee, Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., Monin, Sahm, BOHEMILK a.s., Kávovary.cz, AQUALINK s.r.o., Josef Manner s.r.o., Nestlé Česko s.r.o., Nespresso, SCA Morava, Café Majada, OXALIS, spol. s r. o., HEINEKEN Česká republika, a.s., PARTY led, s.r.o., CORMEN s.r.o., IVN s.r.o., Hotel Voroněž a Hotel Velká Klajdovka.