Jarem vás provedou květy něžné sakury, létem energizující čajové lístky Senča a Gyokuro, podzimem pepř Sanšó a zimou lahodný citrus Yuzu. Kromě těchto ikonických japonských surovin najdete v ginu i tradiční hořkost jalovce s tóny koriandru a citrusové kůry. 

 

ROKU Gin je japonský řemeslný gin, ve kterém se snoubí lokální ingredience, tradiční řemeslné postupy, japonská vytrvalost a péče. Vychutnat si ho můžete i netradičně – v kombinaci s pravým Kampotským pepřem.

 

Pokud ochutnáte pravý pepř z Kampotu, zjistíte, že takto kvalitní pepř v sobě skrývá mnohá nečekaná chuťová překvapení, díky čemuž je ideálním společníkem pro vytříbenou chuť japonského ROKU Ginu.

 

„Harmonie s přírodou, kvalitní řemeslné zpracování a japonská pohostinnost – to jsou tři základní pilíře, na kterých si ROKU Gin zakládá. A právě harmonie s přírodou v podobě používání kvalitních surovin a důraz na řemeslný přístup nás se společností Pepper Field, která nám Kampotský pepř dodává, spojuje. I z tohoto důvodu byla naše spolupráce od úplného začátku velmi přirozená,“ vysvětluje Peter Bobula, Brand Ambassador STOCK Plzeň-Božkov.

 

ROKU Gin se hodí jak ke klasickému černému, tak bílému, červenému, nebo i zelenému lyofilizovanému pepři. V této souhře ukazuje nejen svou kořeněnou, ale také ovocnou a citrusovou stránku. „Přesvědčit se o tom mohli například návštěvníci pražského Ginfestu, na kterém byl koktejl s názvem „ROKU Pepper“ sestávající právě z ROKU Ginu, sirupu z červeného Kampotského pepře a sody úplně prvním vyprodaným,“ doplňuje Peter Bobula.

 

Propojení těchto dvou prémiových surovin bude možné ochutnat ve vybraných barech, které od společnosti STOCK Plzeň-Božkov, českého distributora ROKU Ginu, dostanou pravý Kampotský lyofilizovaný pepř. Podobný drink si ale můžete zkusit i vy sami v pohodlí vašeho domova! Pár kuliček pepře navíc dovede k dokonalosti nejen klasické giny s tonikem, ale i jednoduché ginové limonády s ROKU Ginem, citronovou šťávou, cukrem a sodou.