Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

Charles Schumann míří do Prahy

4. 9. 2018
Charles Schumann, barmanská ikona vlastnící mezinárodně známý Schumann’s Bar v Mnichově, jež je tváří i módní značky Hugo Boss, natočil film “Bar talks by Schumann”. Ten v úterý 25. září přijede osobně uvést do pražského kina Dlabačov.
Tento den ovšem nebude pouze o filmu. Spousta českých barmanů, společně se značkou Johnnie Walker, přichystá celé odpoledne zabývající se barmanskou kulturou a mixologií. V kině Dlabačov tedy můžete od 14 hodin zažít zajímavé odpoledne.

Nejen, že se budete moci setkat přímo se Schumannem a zhlédnout jeho film, ale potkáte se také i s českou barmanskou legendou, Sašou Mikšovicem. Spolu s Tomášem Mozrem vám s gentlemanským vtipem připomene úctu k dobám barmanské historie. Vítězslav Cirok s Markem Komínkem, sběratelé nejvýznamnějších ocenění v barové a restaurační kultuře, zase poukáží, kam mixologie směřuje dnes.

„V kině Dlabačov budete mít možnost, potřást si rukou s opravdovými osobnostmi. Dalším čestným hostem, kromě Charlese Schumanna, bude také Stanislav Vadrna, jež v jeho filmu i účinkuje. Známý je hlavně jako zakladatel mezinárodní školy Analog Bartending Institute a Nikka Whisky Hospitality Advocate,“ upřesňuje program Jiří Procházka, Senior Brand Manažer společnosti Stock Plzeň-Božkov, pod nějž portfolio whisky spadá.

Mezi těmito bloky budete moci ochutnat spoustu drinků namíchaných z Johnnieho Walkera. Historické podání koktejlů bude zastupovat Bar Tretter’s, s moderními verzemi si pak poradí Bar L’Flerur. Nebude nouze ani o kvalitní jídlo podávané formou street food. Pokud tedy chcete zažít inspirativní odpoledne, rezervujte si co nejrychleji na stránkách kina vstupenky. Sál se totiž rychle plní.

Vstupenky lze rezervovat na www.dlabacov.cz.
24. - 25. 8. 2019
31. 8. - 1. 9. 2019
RUMFEST Berlin 2019
5. 9. 2019
6. - 7. 9. 2019
SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA 2019
6. - 7. 9. 2019
Svět barmanů 2/2019
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři