Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Kozičky: nový letní koktejl z dílny R. JELÍNEK

30. 4. 2018
Ačkoli jméno nového osvěžujícího míchaného drinku zní poněkud laškovně, opak je pravdou. Hlavní složkou koktejlu je Elixír z bezového květu a právě bezovému květu nikdo na Valašsku neřekne jinak než „kozičky“. Jeho sladkou chuť v koktejlu vyvažuje hořkost kvalitního toniku. Zdánlivě nesourodé suroviny se však pojí do perfektně vybalancované kombinace. Nový letní drink si můžete vychutnat na zahrádce s přáteli nebo na hudebních festivalech.
Bezinky, psí bez, kašička nebo právě kozičky. To všechno jsou lidové názvy květů černého bezu, který je hlavní ingrediencí letního koktejlu Kozičky. Elixír z bezového květu se vyrábí macerací květů černého bezu ve velice jemném lihu. Díky čerstvým surovinám a tradičním postupům si bezový elixír i po zpracování uchovává vysoký obsah cenných látek. A také 14,7 % alkoholu.

Kozičky (0,3 l)

Složení: 4 cl Elixíru z bezového květu R. JELÍNEK, kvalitní tonik, osminka citronu, led

Postup: Do vysoké sklenice naplněné kostkami ledu nalijte Elixír z bezového květu R. JELÍNEK a dolijte kvalitním tonikem. Na závěr vložte plátek citronu a s chutí se osvěžte.

„Díky nízkému obsahu alkoholu, čistě přírodnímu původu, osvěžujícím surovinám a jednoduchosti jsou Kozičky ideálním koktejlem ke grilování, do letního kina či jen tak pro zpříjemnění letního večera s přáteli. Kozičky si však můžete vychutnat také napříč celou republikou na Majálesu v Praze, Brně nebo Hradci Králové, hudebních festivalech, na náplavkách a letních zahrádkách,“ říká Miroslav Motyčka, obchodně-marketingový ředitel společnosti Rudolf Jelínek.

Kozičky jsou 100% přírodní palivo pro horké letní dny i noci.
2. - 3. 11. 2018
Whisky Life! Prague 2018
9. - 10. 11. 2018
WPP 2018
14. 11. 2018
METELKA CUP 2018
14. 11. 2018
TEEKANNE - JTC 2018
22. 11. 2018
DŽEZVA IBRIK CUP 2018
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři