Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

This is alternative content.

Prague Bar Show 2017
Whisky Life Prague 2017
Jsou zdravé, nízkokalorické, a přesto chutné. Nealkoholické koktejly. Jejich tradiční svátek v podobě Mattoni Grand Drink mistrovství světa v míchání nealkoholických drinků spojeného s Mattoni Koktejl Festivalem se letos v Praze na Staroměstském náměstí uskuteční již příští týden, v pátek 16. a sobotu 17. června.
dokument (518 kB)
Od včerejšího večera známe vítěze čtvrtého ročníku soutěže World Class v České republice. Rozhodlo o něm dvoudenní finále sestávající ze šesti disciplín.
Pivo, víno a destiláty z České republiky jako vývozní artikl do nejlidnatější země světa? Právě tuto myšlenku podpořilo uspořádáním degustační recepce Czech Beverage Night Beijing 2017 české velvyslanectví v Pekingu.
Česká barmanská asociace a Asociace kuchařů a cukrářů ČR se dohodly na spolupráci, která jim pomůže k dosahování vytyčených cílů. Svými podpisy společného memoranda to v sobotu stvrdili prezidenti obou organizací, Aleš Svojanovský (CBA) a Miroslav Kubec (AKC ČR).
Představitelé České barmanské asociace a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky v sobotu
3. 6. 2017 podepíší memorandum o vzájemném porozumění a spolupráci. Akt se uskuteční v rámci programu akce „Gastronomická slavnost na Zichovci aneb Vzpomínka na Mistra kuchaře Ladislava Nodla“ v areálu Zichoveckého pivovaru.
dokument (453 kB)
Přijměte pozvání na KAPITÁNSKOU PÁRTY - 1. narozeniny Lodě Captain Morgan 8.6.2017 od 16 hodin na Smíchovské Náplavce.
Čekají vás exkluzivní drinky z nejdelšího baru v ČR (zápis do knihy rekordů), stánky plné jídla a hudební show. Podívat se můžete i na jedinečnou tandem show ve flairu Toma Maleka a Marka Posluzsneho.
Úspěchem skončil pro českou výpravu včerejší Memoriál Avgusta Trampuše ve slovinském městě Bled. Barman Jan Teska za svůj drink Bohemian Martini obdržel Pohár sponzorů za nejlepší koktejl soutěže.
fotogalerie     
Na sever Slovinska dnes večer dorazila trojčlenná delegace České barmanské asociace v čele s barmanem Janem Teskou. Ten se zde, ve městě Bled, zítra (úterý 30. 5.) dopoledne zúčastní soutěže Bled Cup 2017 – Memoriál Avgusta Trampuše. Úkolem českého soutěžícího bude namíchat aperitivní koktejl.
Exkluzivní 10 let zrající destilát z višní rodinné destilerie Kleiner získal stříbrnou medaili na nejprestižnější světové soutěži lihovin.
Čaj nejenže milují, ale také mu z odborné stránky rozumí. Obojí pak prokazují při soutěžení. Řeč je samozřejmě o českých teatenderech, kteří se letos účastní národního nominačního kola celosvětového klání Tea Masters Cup.
Trio zástupců České barmanské asociace tento týden odletělo do Pekingu, kde bude prezentovat české pivo, víno a koktejly.
Singapurská koktejlová scéna se za poslední rok zase o něco rozrostla a jen potvrdila pozici Singapuru jako jednoho z hlavních center světové mixologie. Nové podniky se shodují pouze v originalitě svých konceptů, jinak se každý vydává svou vlastní cestou. Ostatně v Singapuru je snaha odlišit se v podstatě nutností.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ]     [ dalších 12 ]   »

Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři