Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      
Vítězem letošního ročníku soutěže Rudolf Jelínek Trophy se stal Roman Šeliga z ostravského baru La Corse. Rozhodl o tom finálový večer, který se v pondělí 18. září uskutečnil na ranči v Kostelanech u Kroměříže.
Čeští teatendeři stojí před branami světového finále soutěže Tea Masters Cup. Za pár dnů odlétají do Číny, aby si tam užili týdenní soutěžní i poznávací program.
dokument (456 kB)
Martin Vogeltanz se v neděli dostal na „bednu“ Swiss Cocktail Championships 2017 v kategorii flair. V konkurenci osmi barmanů se umístil na druhém místě a bral šek na 500 švýcarských franků.
Propojit dva zcela odlišné regiony – Valašsko a Itálii – se ve svém drinku La Amaro Timo (Hořká mateřídouška) pokusil barman Jiří Malina z cocktail baru hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.
V létě jsem na svých cestách v Tel Avivu navštívil Jasper John´s Bar, kde po celé léto působili barmani z newyorkského baru Mulberry Project. Zaměřovali se hlavně na práci s čerstvými ingrediencemi a kořením typickými pro Izrael, aby dary této země co nejlépe vystihli ve formě koktejlu. Menu rozdělili do tří částí – první sloupec s destiláty, druhý s ovocem, kořením či bylinkami a třetí s výslednou chutí – z nichž jste si vždy vybrali po jedné položce a zkompletovali tak váš drink. Pojďme se teď podívat na ty nejzajímavější suroviny, které jsou ve „Svaté zemi“ k dostání.
Švýcarská barmanská unie (SBU) si letos připomíná úctyhodné kulaté výročí – rovných 90 let. Na oslavy, které se uskuteční o nadcházejícím víkendu, byli pozváni i zástupci České barmanské asociace.
Když se loni v soutěži Czech Bar Awards objevili mezi top 5 českými koktejlovými bary, bylo to pro leckterého pražského barmana překvapení. Jenže v Brně už se tak nějak ví, že ve Spirit baru panuje večer co večer výborná atmosféra, a drinky tu také umějí namíchat na velmi vysoké úrovni. „Děláme, co umíme, a snažíme se na 150 procent,“ přikyvuje 27letý barman Martin Gregor.
Úryvek rozhovoru se slavným českým barmanem, který vlastně už dávno není jenom barmanem.
Nový formát soutěže, stará dobrá porce zábavy. Takový byl 17. ročník International Rudolf Jelínek Cupu, který se uskutečnil v sobotu 9. září v areálu vizovické likérky Rudolf Jelínek.
dokument (458 kB)
Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou hledá barmana/barmanku do svých dvou barů:
- SKY Club 18 se nachází v 18. patře hotelu s kouzelnou vyhlídkou na celou Pec pod Sněžkou
- Havana bar zaměřený především na rumy ze celého světa
Veškeré požadavky na uvedenou pozici naleznete v přiloženém souboru.

dokument (504 kB)
Chystáte párty? Plánujete barmanskou akci? Potřebujete zajistit mobilní bar? Právě pro vás je tu nabídka našeho dlouholetého partnera, společnosti Linkman Media s.r.o., která nabízí k pronájmu skvělé a na mnoha akcích s úspěchem otestované mobilní bary JUSTINCASE.
dokument (160 kB)
Za uplynulých šest ročníků Prague Bar Show prošlo jejími branami téměř 10.000 návštěvníků. Za tu dobu je událost již zavedenou na české gastronomické scéně, což dokazuje každoročně narůstající zájem vystavovatelů.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ]     [ dalších 12 ]   »

26. - 27. 11. 2017
18. - 21. 1. 2018
GASTRO JUNIOR BRNO 2018
18. - 21. 1. 2018
GASTRO JUNIOR BRNO 2018
24. 1. 2018
ŽATECKÝ CUP 2018
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři