General partners:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      
Mistrovství světa W.C.C. a W.F.C. 2009 barmanů v kategoriích classic i flair pod hlavičkou IBA.
Náš významný partner - Karlovarské minerální vody, a.s. představil tři čtvrtě litrové láhve MATTONI a AQUILLA, které nesou opět podpis slavného italského studia Pininfarina. Mattoni krásné a funkční sklo se šroubovacím uzávěrem velmi sluší.

Více v přiložené tiskové zprávě a fotogalerii.
photogallery     
22.- 24.8. máte jedinečnou příležitost účastnit se třídenního semináře mixologa Stana Vadrny, která je doplněna dalšími benefity. Členům CBA bude poskytnuta sleva ve výši 5% po předložení members card CBA pro rok 2009. Více podrobných informací naleznete v přiloženém letáku.
Dne 5.7. se v Liberci uskutečnil 1. ročník Barcelo flair evening. Jednalo se o unikátní projekt pod šírým nebem, kde hlavním programem byla barmanská soutěž jež plynule přejde v taneční párty. Barmanská soutěž „ BARCELO FLAIR EVENING“
byla flairová soutěž profesionálů pořádaná ShakeClubem66 a CBA. Účast již předem přislíbila velká esa Českého flairu, jakými bezpochyby jsou Ondřej Slapnička, Jan Střeleček,.... To již lecos naznačovalo o úrovni soutěže. Od počátku akci, až nečekaně na Liberec, přálo počasí. Krátce po 16 h. za stálého svitu slunka odstartovala premierová liberecká soutěž. Postupně se na podiu prostřídalo 9 přihlášených barmanů. Kvalita soutěže byla nad očekávání vysoká což ocenilo aplaudujícími diváky zaplněné náměstí.
photogallery     
17.5.2009 proběhla mezinárodní barmanská soutěž CBA v OC Palladium v Praze za účasti nejlepších profi barmanů v CLASSIC i FLAIR. Právě nyní zde máte možnost shlédnout exkluzivní video z této akce.
video
Vítězem soutěže "classic" se stal Radim Hamrosi člen JM sekce CBA a bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodním finále na Kubě. Na krásném druhém místě ve "flair" a s šekem na 25.000,-- CZK v rukou skončil člen pražské sekce CBA Michal Těžký. Pánové díky za reprezentaci CBA!!!

V hodnotící komisi usedli také členové CBA - prezident Aleš Svojanovský, Václav Vojíř, Petr Krpejš a další významné osobnosti barové scény a gastronomie.
Výsledková listina, fotogalerie a TZ přiloženy.
photogallery     
5.7.2009 proběhne v Liberci super "SHAKE STREET PARTY" s PROFI FLAIR SOUTĚŽÍ "BARCELO FLAIR EVENING 2009".
Více jak jeden tisíc soutěžích z více jak 15 zemí světa se utkalo na prestižní koktejlové soutěži "WORLD GOLDEN CUP 2009" ve městě Kaohsiung na Taiwanu.

Náš Ondřej Slapnička převzal stříbrný pohár z rukou prezidenta IBA Derricka Lee a skončil tak v kategorii flair na excelentním druhém místě, kdy porazil i místního borce (třetího z mistrovství světa W.C.C IBA na Taiwanu 2007).

Karel Mayer těsně nedosáhl na stupně vítězů. Reprezentace CBA byla oceňována v celém průběhu soutěže bouřlivými aplausy.
Pánové děkujeme za reprezentaci České Republiky a CBA na této světové soutěži!!!
photogallery     
Dvoudenní event se společenským večerem, který proběhl ve dnech 9.-10. června 2009 v Interhotelu Olympik Artemis v Praze, jehož cílem bylo především načerpat inspiraci a dobrou náladu do dalšího podnikání na poli cestovního ruchu. V rámci společenského večera, předvedli Ondřej Slapnička a Carlos Gonzales flair show, za které byli odměněni bouřlivým potleskem přítomných špiček české gastronomie. Prezident CBA Aleš Svojanovský oběma aktérům na místě poděkoval.
photogallery
Na mezinárodní soutěži "15th GOLDEN CUP COCKTAIL COMPETITION 2009" TAIWAN - KAOHSIUNG ve dnech 19. - 21. června 2009 budou CBA reprezentovat:
soutěžící v classic - Karel Mayer - mistr barman a I. viceprezident CBA
soutěčící ve flair - Ondřej Slapnička - leader REPRESENT FLAIR TEAMU CBA
a prezident CBA s manželkou.

photogallery     
Vážení členové CBA,
dlouho očekávaná kniha BAR je připravena k odběru. Její premiéra v rámci CBA proběhla dne 7.6.2009 na workshopu CBA v baru PHENOMEN v Praze. Prodalo se jí obratem neuvěřitelných 65 kusů!!

Sám autor pak trpělivě signoval knihy čekajícím členům CBA, kteří měli tuto možnost exluzivně jako bonus účasti na velmi zdařilé vzdělávací akci. Cena díla v knihkupectví 698,-- Kč.

Exkluzivní podmínky objednání a cenu pro členy CBA naleznete ve foru prezidenta po přihlášení.

«   [ předchozích 12 ]     325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 ]     [ dalších 12 ]   »

6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
29. - 30. 8. 2020
German Rum Festival 2020
Svět barmanů 1/2020
Job offer
Medial partners
Special partners