Zní to jako pohádka, ve skutečnosti jde ale obecně o typické vlastnosti procesu zvaného inovace. A všechny jmenované parametry zároveň naplňuje produkt, i-mop XL, který Česká barmanská asociace používá ve svém centru Abzac, a může ho tudíž s klidným svědomím doporučit.

 

Čistota prostor patří mezi zásadní atributy provozování gastronomického podniku. Zabezpečení vysokého standardu úklidu však již dnes nemusí nutně znamenat další mzdové zatížení úklidovými pracovníky. I-mop XL je totiž nástrojem, který z velké části nahradí lidskou sílu, a navíc uklidí daleko lépe a rychleji, než paní uklízečka vybavená klasickým mopem a kbelíkem.

 

 

Jeden příklad za všechny? Plochu o velikosti 300 metrů čtverečných uklidíte i-mopem XL ve vysoké kvalitě za 11 minut, kdežto konvenční úklid trvá i více než tři čtvrtě hodiny. Díky několikanásobné časové úspoře se podle propočtů vrátí investice do tohoto zařízení už za jeden rok, jeho minimální životnost přitom činí 60 měsíců. Generovat atraktivní finanční úsporu tedy můžete několik let.

 

Kvůli pandemii si gastronomie prošla složitým obdobím. Největším problémem dneška je akutní nedostatek personálu a mnohde řeší, jak s nepočetným týmem vůbec zabezpečit běžný chod restaurace či baru. Inovativní i-mop XL distribuovaný společností i-teamcz může být jedním z řešení, jak personální krizi v gastronomii porazit.

 

Česká barmanská asociace může z vlastní zkušenosti doporučit návštěvu specialisty ze společnosti i-teamcz, který provede audit úklidu gastronomické provozovny a navrhne nový postup směřující k úspoře nákladů.