Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink pořádané Českou barmanskou asociací a společností Mattoni 1873 se letos uskuteční 20. až 22. srpna v Karlových Varech. Do té doby na našem webu představujeme kompletní dvacítku účastníků soutěže.

 

Finsko bude reprezentovat Greta Grönholm. Její koktejl Me the Artist obsahuje perlivou minerální vodu Mattoni, thajskou bazalku, supasawu, piñacoladový sirup a grepový bitter. Můžete si jej dozdobit jedním z potravinářských barviv a tím vyjádřit svou uměleckou duši.

 

Za Řecko se v Karlových Varech představí Dimitrios Patsouras s koktejlem Smoky Mountain. Kromě perlivé minerální vody Mattoni v něm nalezneme řecký horský čaj, Orleans Bitters, yuzu pyré, ostružinové pyré a agávový nektar. Ozdobu tvoří červená řepa, ananas, jablko, vodnice a citrusy.

 

Ze Slovinska na západ Čech dorazí Tomaž Fartek s koktejlem Mattoni Wellness Dreams. Obsahuje borůvkové pyré, karamelový sirup, ananasový džus, limetkový fresh, zázvor a minerální vodu Mattoni. Zdobený je orchidejovým kvítkem, mátou, borůvkovou větvičkou a zlatým prachem.