Whisky z nerezu

Vyrobit vynikající whisky ne za deset, patnáct či pětadvacet let, ale za pouhých několik dnů? Dnes už je to možné – dokázal to startup ze Silicon Valley. Skeptici však namítají, že originál je zkrátka jen jeden…

 

Mediální solidarita

Minipivovary patří v rámci koronavirové pandemie k ekonomicky nejhůře postiženým subjektům. Celoplošná stanice Regionální televize CZ jim proto nyní nabízí reklamu zdarma.

 

Místo drinků štíty

Nemohou obsluhovat hosty v baru, tak brněnští Lidi z Baru alespoň pomáhají nemocnicím – sestavují ochranné štíty, vozí zdravotníkům kávu a dorty. A doufají, že je v těžkých časech podobně podpoří i jejich příznivci nákupem na nově zprovozněném e-shopu.

 

Postřehy Václava Vojíře

Kdo se nepřizpůsobí, ten druhé kolo pandemie nepřežije. Proto už i slavný Bugsy’s nabízí koktejly v lahvičkách, přestože ještě na jaře majitel Václav Vojíř tvrdil, že podstatou baru je atmosféra, a ta se do lahvičky nevejde.

 

Achillova slabost

Jedním z barmanských zdravotních neduhů jsou bolavé paty neboli ostruhy. Potíže můžete vyřešit vhodným cvičením s tenisovým míčkem nebo vložkami do bot.

 

 

---stručně---

 

Zavřené podniky? Příležitost k jejich rekonstrukci a odstranění nadbytečné reklamy.