DATE | NAME OF THE EVENT | CATEGORY |
---|---|---|
2. 12. 2019 | BRNĚNSKÝ VÁNOČNÍ POHÁR 2019 | competitions |
2. 12. 2019 | JUNIOR MISTR KÁVY - BRNĚNSKÝ VÁNOČNÍ POHÁR 2019 | competitions |
24. 11. 2019 | WINTER FLAIR BARTENDING COMPETITION 2019 | competitions |
24. 11. 2019 | WINTER FLAIR BARTENDING COMPETITION 2019 | competitions |
19. 11. 2019 | WHISKY WORLD BAR COMPETITION BY STOCK PLZEŇ - BOŽKOV 2019 – III. finále | competitions |
15. - 16. 11. 2019 | WORKSHOP PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY GASTRONOMICKÝCH ŠKOL 2019 - BRNO | workshop |
13. 11. 2019 | TEEKANNE CZECH TEATENDERS CUP - AUSTERLITZ 2019 | competitions |
13. 11. 2019 | METELKA AUSTERLITZ CUP 2019 | competitions |
7. 11. 2019 | WORLD COCKTAIL CHAMPIONSHIP 2019 - CHENGDU CHINA | competitions |
6. 11. 2019 | WORLD COCKTAIL CHAMPIONSHIP 2019 - CHENGDU CHINA | competitions |
4. - 8. 11. 2019 | IBA MEETING & WCC 2019 - CHENGDU CHINA | conference |
2. 11. 2019 | DŽEZVA IBRIK CUP 2019 | competitions |
1. 11. 2019 | DŽEZVA IBRIK CUP 2019 | competitions |
30. 10. - 15. 11. 2019 | WHISKY WORLD BAR COMPETITION BY STOCK PLZEŇ - BOŽKOV 2019 – II. kolo - registrace a účast | competitions |
13. 10. 2019 | TEA MASTERS CUP ČR 2019 - TEA MIXOLOGY | competitions |
12. 10. 2019 | TEA MASTERS CUP ČR 2019 - TEA PAIRING | competitions |
11. 10. 2019 | CELLINI JUNIOR MISTR KÁVY - FOR GASTRO & HOTEL 2019 | competitions |
11. 10. 2019 | MATCHA CZECH TEATENDERS CUP - FOR GASTRO & HOTEL 2019 | competitions |
10. 10. 2019 | MAKRO SLIVOVITZ COCKTAIL COMPETITION - FOR GASTRO & HOTEL 2019 | competitions |
10. - 13. 10. 2019 | FOR GASTRO & HOTEL 2019 | fairs and exhibitions |
10. - 11. 10. 2019 | MAKRO HORECA PĚTIBOJ 2019 | competitions |
7. - 9. 10. 2019 | BAR CONVENT BERLIN 2019 | fairs and exhibitions |
1. 10. - 31. 12. 2019 | GIN HUB CHALLENGE 2020 – I. účast a registrace | competitions |
27. - 29. 9. 2019 | WHISKY WORLD BAR COMPETITION BY STOCK PLZEŇ - BOŽKOV 2019 – I. kolo - registrace a účast | competitions |
24. 9. 2019 | PRAGUE BAR SHOW 2019 | fairs and exhibitions |
23. - 25. 9. 2019 | Tea & Coffee World Cup 2019 | fairs and exhibitions |
21. 9. - 6. 10. 2019 | OCTOBERFEST 2019 | fairs and exhibitions |
17. 9. 2019 | 19th INTERNATIONAL RUDOLF JELÍNEK CUP 2019 – III. finále | competitions |
17. 9. 2019 | 19th INTERNATIONAL RUDOLF JELÍNEK CUP 2019 – II. postup do finále | competitions |
17. 9. 2019 | 19th INTERNATIONAL RUDOLF JELÍNEK CUP 2019 – I. registrace a účast | competitions |
9. - 10. 9. 2019 | SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA - BOHEMIA SEKT 2019 | workshop |
6. - 7. 9. 2019 | DOČESNÁ 2019 | fairs and exhibitions |
5. 9. 2019 | GINFEST SK 2019 | fairs and exhibitions |
31. 8. - 1. 9. 2019 | RUMFEST Berlin 2019 | fairs and exhibitions |
24. - 25. 8. 2019 | ČAJOMÍR FEST 2019 | fairs and exhibitions |
7. 8. 2019 | Pracovní diskuze Cold brew coffe | workshop |
29. - 30. 7. 2019 | LETNÍ SETKÁNÍ PREZIDIA CBA | presidium meeting |
16. 6. 2019 | Becherovka Punch in da House – II. umístění | competitions |
11. 6. 2019 | MŮJ FERNET STOCK BAVORÁK 2019 – III. finále | competitions |
8. 6. 2019 | MATTONI GRAND DRINK 2019 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS - PRAGUE | conference |
8. 6. 2019 | MATTONI GRAND DRINK & MATTONI KOKTEJL FESTIVAL 2019 | fairs and exhibitions |
8. 6. 2019 | MATTONI GRAND DRINK 2019 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS - PRAGUE | competitions |
31. 5. 2019 | MŮJ FERNET STOCK BAVORÁK 2019 – II. registrace a účast | competitions |
31. 5. 2019 | DIAGEO RESERVE WORLD CLASS COMPETITION – IX. finále | competitions |
31. 5. 2019 | DIAGEO RESERVE WORLD CLASS COMPETITION – III. finále | competitions |
18. 5. 2019 | RUMFEST 2019 | fairs and exhibitions |
14. 5. 2019 | MŮJ FERNET STOCK BAVORÁK 2019 – I. účast na masterclass | competitions |
14. 5. 2019 | MŮJ FERNET STOCK BAVORÁK 2019 | workshop |
7. 5. 2019 | ŽATECKÝ CUP 2019 | competitions |
7. 5. 2019 | JUNIOR MISTR KÁVY - ŽATECKÝ CUP 2019 | competitions |
7. 5. 2019 | ŽATECKÝ CUP - JUNIOR BEER COMPETITION 2019 | competitions |
5. 5. 2019 | JEDNÁNÍ PREZÍDIA CBA | presidium meeting |
2. 5. 2019 | Becherovka Punch in da House – I. registrace a účast | competitions |
26. - 27. 4. 2019 | WHISKY FESTIVAL 2019 - DOLNÍ MORÁVKA | fairs and exhibitions |
25. 4. 2019 | KOCOUR CUP 2019 | competitions |
25. 4. 2019 | KOCOUR CUP 2019 | competitions |
16. 4. 2019 | SPRING FLAIR BARTENDING COMPETITION 2019 | competitions |
16. 4. 2019 | SPRING FLAIR BARTENDING COMPETITION 2019 | competitions |
15. 4. 2019 | Saint James Rhum Cocktail Competition CZ/SK 2019 – III. finále | competitions |
12. 4. 2019 | ABZAC HANDS UP 2019 | conference |
12. 4. 2019 | GRAND PRIX CBA - THE BEST BARTENDERS 2019 | competitions |
2. 4. 2019 | MATTONI GRAND DRINK 2019 - NOMINATION ROUND CBA – II. umístění | competitions |
1. - 30. 4. 2019 | CHIVAS MASTERS 2019 – II. postup do finále | competitions |
20. 3. - 2. 4. 2019 | MATTONI GRAND DRINK 2019 - NOMINATION ROUND CBA – I. registrace a účast | competitions |
17. - 19. 3. 2019 | PROWEIN DÜSSELDORF 2019 - mezinárodní veletrh vín a lihovin – jen pro odbornou veřejnost | fairs and exhibitions |
17. 3. 2019 | VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE ČESKÉ BARMANSKÉ ASOCIACE 2019 | conference |
15. 3. 2019 | GASTRO KROMĚŘÍŽ 2019 | competitions |
14. 3. 2019 | MATTONI GRAND DRINK JUNIOR 2019 - O POHÁR NÁMĚSTKA HEJTMANA MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2019 | competitions |
5. 3. - 30. 4. 2019 | DIAGEO RESERVE WORLD CLASS COMPETITION – II. registrace a účast | competitions |
5. 3. 2019 | Seminář World Class & Bulleit 2019 | workshop |
2. 3. 2019 | GINFEST 2019 - PRAHA | fairs and exhibitions |
1. - 31. 3. 2019 | Saint James Rhum Cocktail Competition CZ/SK 2019 – II. postup do finále | competitions |
28. 2. 2019 | CHIVAS MASTERS 2019 – I. registrace a účast | competitions |
28. 2. 2019 | Saint James Rhum Cocktail Competition CZ/SK 2019 – I. registrace a účast | competitions |
27. 2. 2019 | AHOL CUP 2019 – BIRELL CUP | competitions |
27. 2. 2019 | AHOL CUP 2019 | competitions |
27. 2. 2019 | JUNIOR MISTR KÁVY - AHOL CUP 2019 | competitions |
27. 2. 2019 | OXALIS – CZECH TEATENDER CUP 2019 – AHOL CUP | competitions |
21. - 24. 2. 2019 | TOP GASTRO & HOTEL 2019 | fairs and exhibitions |
17. 2. 2019 | NOMINAČNÍ KOLO BRNO - 23rd CALVADOS NOUVELLE VOGUE INTERNATIONAL TROPHIES – II.finále | competitions |
17. 2. 2019 | NOMINAČNÍ KOLO BRNO - JOURNALIST - 23rd CALVADOS NOUVELLE VOGUE INTERNATIONAL TROPHIES | competitions |
13. 2. 2019 | Seminář o soutěži Chivas Masters 2019 - Čechy | workshop |
11. 2. 2019 | Seminář o soutěži Chivas Masters 2019 - Morava | workshop |
9. 2. 2019 | JEDNÁNÍ PREZÍDIA CBA | presidium meeting |
7. 2. 2019 | NOMINAČNÍ KOLO BRNO - 23rd CALVADOS NOUVELLE VOGUE INTERNATIONAL TROPHIES – I.kolo | competitions |
7. 2. 2019 | NOMINAČNÍ KOLO BRNO - 23rd CALVADOS NOUVELLE VOGUE INTERNATIONAL TROPHIES – I.kolo | competitions |
6. 2. 2019 | KROMĚŘÍŽSKÁ KOKTEJLOVÁ SOUTĚŽ - JUNIOR MISTR KÁVY | competitions |
6. 2. 2019 | KROMĚŘÍŽSKÁ KOKTEJLOVÁ SOUTĚŽ 2019 | competitions |
24. - 27. 1. 2019 | DANUBIUS GASTRO 2019 BRATISLAVA | fairs and exhibitions |
19. - 23. 1. 2019 | SIGEP 2019 - Mezinárodní veletrh výrobců zmrzliny, zákusků, čokolády, pekařských výrobků, těstovin, pizzy, kávy a cukrovinek | fairs and exhibitions |
19. - 20. 1. 2019 | DILMAH TEATENDER GASTRO JUNIOR CUP 2019 | competitions |
18. - 19. 1. 2019 | MISTR KÁVY GASTRO JUNIOR BRNO 2019 | competitions |
18. - 20. 1. 2019 | ČÍŠNÍK GASTRO JUNIOR 2019 | competitions |
17. - 20. 1. 2019 | GASTRO JUNIOR BRNO 2019 - CELÉ ZADÁNÍ PŘIHLAŠUJTE SE DO JEDNOTLIVÝCH OBORŮ VIZ. PŘIHLÁŠKY VÝŠE | competitions |
17. 1. 2019 | CAPTAIN MORGAN JUNIOR COCKTAIL COMPETITION - GASTRO JUNIOR BRNO 2019 | competitions |
10. - 29. 1. 2019 | NABÍDKA PUTOVÁNÍ ZA KÁVOU PO SALVADORU 2019 | workshop |
7. - 8. 1. 2019 | SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA 2019 | workshop |
2. 1. - 11. 2. 2019 | DIAGEO RESERVE WORLD CLASS COMPETITION – I. registrace a účast | competitions |