Czech Flair Team
section of CBA
Dne 2. března 2016 se v Plzni uskutečnil jubilejní již 10. ročník barmanské soutěže Plzeňský Šejkr pořádaný Akademií hotelnictví a cestovního ruchu v Plzni – Skvrňanech a za podpory partnerů: BOHEMIA SEKT, s.r.o., Coca-Cola Česká Republika, s.r.o., Zanzibar s.r.o. - výhradní dovozce sirupů Monin. V letošním roce se soutěž přesunula do atraktivního prostředí music Clubu Pantheon.
Registrace na konferenci CBA 2016 je otevřena. Tato prestižní akce se uskuteční v termínu 21. - 23. 5 .2016 v prostorách brněnského hotelu Orea Hotel Voroněž ****. Více informací a možnost přihlášení zde.
Cocktail & music bary Nebe ve spolupráci s irskou whiskey Jameson pořádají třetí ročník flair bartendingové soutěže profesionálních barmanů. Angelʼs Flair Cup startuje už za tři týdny. Celý článek naleznete zde: www.atbars.com
Neděle je posledním dnem veletrhu TOP GASTRO & HOTEL 2016. Přijďte podpořit juniorské i profesionální flairové barmany CBA. Mezi komisaři uvidíte barmana roku 2015 Václava Abrahama. Uvidíte jedinečnou show.
HAVANA CLUB FLAIR CUP 2016 - soutěž nejlepších juniorských a profesionálních barmanů kategorie flair, kteří předvedou svoje exhibiční vystoupení, při kterém vyrobí koktejl na rumové bázi značky Havana Club
Soutěžní arénu CBA naleznete v levém křídle Průmyslového paláci.
Dovolte nám vás pozvat na výstavu TOP GASTRO & HOTEL 2016, která se koná ve dnech 18.2.2016 - 21.2.2016 na výstavišti v Praze - Holešovicích. Náš stánek najde v levém křídle Průmyslového paláce v soutěžní aréně CBA. Novinky naleznete v přiloženém dokumentu
Vážení členové CBA,
jménem představenstva CBA vám oznamuji, že v rámci jednání květnové členské schůze CBA 2016, proběhne volba prezidenta CBA na funkční období 2016 - 2020. Stávajícímu prezidentu Alešovi Svojanovskému končí na Konferenci CBA 2016 čtyřleté funkční období.
Abychom společně s rozmyslem vybrali z možných kandidátů tu nejvhodnější osobnost a mohli všichni řádně zvážit všechny kandidáty, veřejně vyzýváme všechny potenciální kandidáty, aby svoji nominaci zaslali do 1. 4. 2016 na info@cbanet.cz nebo klasickou poštou do sídla CBA.
Po tomto datu budou veškeré kandidatury zveřejněny na www.cbanet.cz, abyste mohli řádně zvažovat jednotlivé kandidáty.
Celou výzvu i se všemi podmínkami naleznete v přiloženém dokumentu.
dokument (457 kB)
Dovolujeme si vás upozornit, že dne 20. ledna 2016 končí možnost se závazně přihlásit do delegace CBA na 65. kongresu IBA 2014 v japonském Tokyu.
Přidáte se k delegaci CBA i vy?
dokument (7.44 MB)
10. 1. 2016
Prezidium České barmanské asociace na svém jednání v Kostelanech dne 9.1.2016 uspořádalo sbírku na podporu a výstavbu sídla CBA v Brně.
Vedení CBA se chce tímto zasadit o úspěšný, rychlý a kvalitní start nejdůležitějšího projektu letošního roku, podpořit prezidenta a pracovní team v jejich činnosti.
25. listopadu byly na slavnostním večeru v Galerii Mánes v Praze rozdány Czech Bar Awards. V celkem deseti kategoriích převažovali vítězové z Prahy, i letos ale významné úspěchy zaznamenaly také podniky z Brna, Českých Budějovic a Olomouce.
V každé kategorii bylo nominováno pět podniků, které představují to nejlepší z české nápojové scény. Zavedená jména, ale i řada zbrusu nových hráčů. Rozhodování odborné poroty ani letos nebylo jednoduché. „Téměř všichni nominovaní splňují přísná hodnotící kritéria a mají můj velký obdiv. Jsem také rád, že nejen existují, ale i dál vznikají nové zajímavé bary, kavárny či kluby s originálním konceptem, skvělým servisem a nabídkou mimo hlavní město. Poprvé v historii Bar Awards patří čtyři prvenství mimopražským podnikům,“ říká vydavatel magazínu Barlife a organizátor soutěže Martin Kraut. Celou tiskovou zprávu naleznete zde: www.barawards.cz

Nejlepší nový podnik - L’Fleur (Praha)
Nejlepší cafe bar/kavárna - La Bohéma café (Praha)
Nejlepší pub/pivní bar - Black Stuff Irish Pub (Olomouc)
Nejlepší wine bar - Grand Cru (Praha)
Nejlepší design bar - Super Panda Circus (Brno)
Nejlepší koktejlové menu - Super Panda Circus (Brno)
Nejlepší hotelový bar - Buddha-Bar & Hotel (Praha)
Nejlepší klub - Dance Bar Paradox (České Budějovice)
Nejlepší barman - Vítězslav Cirok (L’Fleur)
Nejlepší cocktail bar - Black Angel’s (Praha)
Česká barmanská asociace pořádala již 8. ročník workshopu pro pedagogické pracovníky škol s gastronomickým zaměřením.
Ve dnech 13-14. 11. 2015 se do hotelu Santon u brněnské přehrady sjelo více než 80 pedagogů z hotelových škol a odborných učilišť z celé ČR. Již v pátečních dopoledních hodinách zde začal další ročník vzdělávacího a informačního workshopu pod vedením lektorů České barmanské asociace (CBA). Celou tiskovou zprávu včetně výsledky dotazníkového šetření spokojenosti s workshopem mezi účastníky naleznete v přiloženém dokumentu.
fotogalerie     dokument (2.09 MB)
Přijměte naše pozvání na seminář „Jak se stát úspěšným bartenderem“, který se koná v rámci národního finále Havana Club Grand Prix 2015. Seminář se uskuteční 12. listopadu 2015. Celou pozvánku na seminář naleznete v přiloženém dokumentu.
dokument (471 kB)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ]     [ dalších 12 ]   »

24. - 25. 8. 2019
31. 8. - 1. 9. 2019
RUMFEST Berlin 2019
5. 9. 2019
6. - 7. 9. 2019
SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA 2019
6. - 7. 9. 2019
Svět barmanů 2/2019
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři