Karlovarská Becherovka letos rozšířila sbírku ocenění z globálních soutěží alkoholických nápojů o další tři kousky. Hořkosladká chuť okouzlila porotce na jedné z nejprestižnějších soutěží World Spirits Competition v San Franciscu, v New Yorku pak zabodovala na Ultimates Spirits Challenge.

 

Sanfranciská soutěž patří mezi nejznámější a nejvlivnější svého druhu vůbec. Podtrhuje to fakt, že letos její organizátoři evidovali 3.700 přihlášek. Becherovce porotci přiřknuli stříbrnou medaili udělovanou lihovinám, které vynikají propracovanou, komplexní a lahodnou chutí.

 

„Toto rozhodně není první ocenění, které Becherovka v San Franciscu získala. V letech 2016 a 2019 dosáhla dokonce na zlatou medaili, v roce 2015 obsadila třetí příčku,“ shrnuje úspěchy značky Pavel Geschmay, Marketing Manager společnosti Jan Becher Pernod Ricard.

 

Další úspěch si Becherovka přivezla z New Yorku, kde se konala Ultimate Spirits Challenge. V kategorii likérů získala hned dvě ocenění: dosáhla hodnocení 91/100 bodů a vysloužila si tak označení Excellent Highly Recommended, a to spolu s čestným vyznamenáním Great Value.

 

„Každé takové prestižní mezinárodní ocenění je pro značku velkým úspěchem a my jsme na ně náležitě hrdí, “ dodává Pavel Geschmay.