Značka Gordon´s spouští prodej nového nealkoholického ginu, který chce konzumenty potěšit vybalancovanou jalovcovou chutí stvořenou přímo pro použití v gin toniku.

 

Na výrobě nového nealkoholického ginu se podílel tým odborníků na inovace. Během výroby Gordon´s 0.0 % se nejprve vyberou stejné rostlinné látky, které obsahuje i klasický Gordon´s London Dry Gin. Ty jsou poté jednotlivě ponořeny do vody, zahřívány a destilovány, načež jsou odborně smíchány dohromady tak, aby chuťově odpovídaly charakteristické chuti Gordon´s London Dry Gin. Celý výrobní proces je přitom přísně tajen a jeho přesný postup zná jen pár lidí na světě.

 

I nealkoholická verze tak dokáže potěšit odvážným jalovcovým charakterem, který je ginům od Gordon´s vlastní. Nealkoholický gin je proto zajímavou bezalkoholovou variantou k oblíbenému gin toniku. Kromě nulového obsahu alkoholu potěší i to, že jedna porce Gordon´s 0.0 % obsahuje pouze 24 kalorií.

 

„Ve společnosti Gordon´s se snažíme našim spotřebitelům poskytovat stále nové produkty, které budou si budou moci vychutnávat při všech možných příležitostech. Myslíme si, že lidé by se neměli ochuzovat o zážitek nebo chuť jen proto, že si vyberou nealkoholický nápoj. Proto jsme se rozhodli vytvořit Gordon´s 0.0 %, který nabízí lahodnou chuť i v situacích, kdy se spotřebitelé rozhodnout nepít alkohol. Na vývoji nového nealkoholického ginu jsme neúnavně pracovali tak dlouho, než se nám podařilo vyrobit autentický a charakteristický chuťový profil, který naši spotřebitelé oceňují u našeho klasického ginu Gordon´s London Dry Gin. Věříme, že si tento nealkoholický gin naši spotřebitelé oblíbí a budou si ho s oblibou vychutnávat při různých příležitostech,“ dodává Nicolas Wyckaert, Head of Marketing Gordon´s.

 

Gordon‘s Alcohol Free 0.0 % je k dostání již nyní na www.bartidashop.cz  a od května v Hypermarketech Albert.