Nečekaně rychlé rozvolnění protiepidemických opatření od pondělka otevřelo restaurace, bary, hospody i kavárny. S „návratem do normálu“ tak provozovatelům gastronomických podniků znova nastávají běžné starosti.

 

V této souvislosti Česká barmanská asociace doporučuje využít iniciativy partnerské společnosti Cormen, výrobce kvalitní úklidové chemie značky Cleamen, která nabízí podporu a pomoc při opětovném rozjezdu gastronomie. Společnost zájemcům zdarma dodá stolní variantu desinfekce rukou s pumpičkou a poskytne i další služby:

 

Konzultace HACCP 

Cormen s vámi projde změny v postupech čištění a dezinfekce, které jsou nedílnou součástí kritických bodů HACCP a kontrol hygienických stanic. Odborní poradci vám přesně vysvětlí, jaké změny jsou potřeba.

 

Kontrola účinnosti mycích rozvodů

V případě zájmu napojení mycích prostředků z portfolia Cormenu firma zkontroluje rozvody dávkovacích zařízení myček nádobí a vyčistí je tak, aby vaše stroje byly opět v bezvadném stavu.

 

Sanitační plány

Nastavení sanitačního plánu přesně podle zátěže a dispozice vašeho provozu, abyste se mohli spolehnout, že i noví zaměstnanci udělají svoji práci bez chyb.

 

Ověření účinnosti

Ověření účinnost sanitace a nastavení strojního mytí, abyste měli jistotu, že vše funguje, jak má, a že se můžete vy i vaši hosté spolehnout na perfektní čistotu nádobí.

 

Kontakt

Volejte odbornému poradci Miloši Klimešovi na tel. +420 725 588 962 a dozvíte se veškeré podrobnosti.