Součástí podniku nazvaného Jan Becher Prague je také obchod s kompletním výběrem nápojů i upomínkovými předměty.

Becherovka patří mezi typické symboly České republiky, proto se značka rozhodla přinést svět tradičního bylinného likéru z domácích Karlových Varů i do centra Prahy, aby si místní i turisté mohli vychutnat ikonický český produkt v jeho tradiční i netradiční podobě.

Pro seznámení s kompletním portfoliem Becherovky je připraveno originální degustační prkénko, na kterém ochutnáte Becherovku Original, její nefiltrovanou verzi, lehčí citrusový Lemond, likér Cordial s příchutí lipového květu a bylinný aperitiv tmavočervené barvy KV14.

Jan Becher Prague Bar & Shop nabízí i rozmanitou nabídku koktejlů z Becherovky – ochutnejte kromě klasického Betonu něco nového, nebo zkuste punč z Becherovky servírovaný netradičně v porcelánové míse.

Pokud vám při degustaci likéru vyhládne, vyberete z menu na chuť variaci tapas nebo pro větší hlad burgery. V nabídce Shopu najdete limitované edice lahví, miniatury nebo degustační sady, možné je také zakoupit originální sklenice, pítka nebo dokonce karlovarské lázeňské oplatky s příchutí Becherovky.

Otevřeno je každý den od 10 do 23 hodin. Oficiálního začátku fungování se Jan Becher Prague Bar & Shop dočkal už na začátku března, jenže po týdnu byli jeho provozovatelé, majitelé nedalekého baru Crazy Daisy, nuceni jej kvůli vládním opatřením dočasně uzavřít. V provozu je znovu od května.