Ochutnejte autentiku
Na konci prázdnin se v hlavním městě uskuteční další ročník oblíbeného festivalu naturálních vín Praha pije víno. Dějištěm eventu, na němž se bude prezentovat padesátka autentických vinařů, bude 29. srpna holešovické výstaviště.

Ostrava jede
novými podniky se v Ostravě roztrhl pytel! Kinobar Etáž jsme v naší rubrice už několikrát zmiňovali, kromě něj ale v hornickém městě navštivte také industriální kavárnu STORYof nebo bistro-kavárnu V Zahradní.

Noty a volty
Za kterými alkoholovými brandy stojí slavní hudebníci? Do nápojového byznysu se pustili například Justin Timberlake, AC/DC, Bob Dylan či Motörhead (anglicky).

Čajový management
Zakladatel Sdílené čajové zahrady v Gruzii Petr Sič se kvůli pandemii proměnil z farmáře na manažera – tři tisíce kilometrů vzdálenou plantáž spravuje z jižní Moravy. Přečtěte si, jak vypadá jeho běžný den.

Hledá se ambasador
Společnost Moët Hennessy plánuje v Česku distribuovat novou, prozatím tajnou, značku karibského rumu. A ta bude potřebovat ambasadora a obchodního zástupce v jedné osobě. Co všechno by měl umět? Znalosti o destilátech, prezentace a komunikace, sociální sítě, jazyky, řízení… Není toho málo.