Ministři odpoví
Blíží se setkání zástupců vlády a HoReCa byznysu – uskuteční se 23. června v pražské restauraci Červený jelen. S Andrejem Babišem, Alenou Schillerovou a Karlem Havlíčkem se virtuálně můžete setkat i vy prostřednictvím on-line přenosu (registrace nutná).

Záplava čísel
Velký přehled pivních statistik za minulý rok. Které loňské trendy poslal koronavirus do kopru a které naopak posílil? Jaký obal svědčí kvalitě piva nejvíc? A jak velký nás letos čeká propad?

Na tichou kávu do karavanu
Česko bude o prázdninách křižovat karavan Tiché kavárny – prvního pražského podniku, kde vám kávu připraví a servírují neslyšící. Jeho pojízdnou verzi v létě potkáte v pražských office parcích, ale také na festivalech a akcích po celém Česku. Cílem projektu je prohloubit kontakt mezi neslyšícími a zbytkem populace a dát hendikepovaným možnost pracovně se realizovat.

Francin a Maryška
Areál pivovaru Holba v Hanušovicích bude hostit divadelní představení. Samozřejmě tematické – herci Moravského divadla Olomouc si tam zahrají Postřižiny. Zajímavé propojení pivovarnictví a divadla se uskuteční v pátek 26. června, vstupenky koupíte v pivovaru i na jeho webu.