Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

INFOKOKTEJL. Galerie restauračních zahrádek a hradní pivo

18. 5. 2020
Úspěšný barman Adrián Michalčík, který ještě nedávno působil v pražském L’Fleur baru, nyní čelí zajímavým pracovním výzvám v norské metropoli.
Hradní mok. Na hradě Kašperk uvařili první pivo. Jde o hořkou desítku nazvanou Šplhavec po tamním strašidle. Pivo bude k dostání výhradně v prostorách hradu.

Na dálku. Fandové piva z Liberce se v koronavirové době rozhodli pořádat on-line pivní degustace. Zúčastněné minipivovary hodnotí akci jako přínosnou.

Plní si sen. Koncept pražské kavárny Lights Coffee její majitelé vymysleli, když pracovali na farmě v Toskánsku. Poznávacími znaky jsou neonový nápis na betonové stěně, lákavé brunche a část tržby věnovaná charitativním projektům.

Z Francie. Armaňak je zajímavým destilátem, který se tak trochu pohybuje ve stínu slavnějšího koňaku. Věděli jste, že k loňskému výročí sametové revoluce v Česku vydal jeden z výrobců speciální edici armaňaku?

Severská anabáze. V minulém století se odtud vydávali Norové za novým životem do USA, dnes tady stojí hotel Amerikalinjen s barem Pier 42. A šéfbarmanem tohoto podniku v Oslu je Adrián Michalčík, který donedávna působil v Praze.

Venkovní potěšení. Je to tady! Gastropříznivci si po vynucené pauze nemohli nechat ujít otevření restauračních zahrádek. Podívejte se, kde je mají obzvláště nápadité.
6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
27. 8. 2020
ŠKOLENÍ KOMISAŘŮ CBA 2020
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři