Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

INFOKOKTEJL. Zrušený festival na Islay i Diageo World Class

21. 3. 2020
Kraftové hospody a minipivovary bojují s krizí otevíráním výdejních okýnek.
Vše je propojené. I koronavirus má svůj hluboký význam. Jde o to, aby si celá společnost uvědomila, proč přišlo „NĚCO“, co nás zastavilo, odpovídá v pandemickém dotazníku pivovarník Stanislav Bernard.

Místo hospody okýnko. Klasické prodejní kanály jim totálně vyschly, namísto nich v kraftových hospodách a minipivovarech narychlo zřídili výdejní okýnka. A jejich provozovatelé už se nemohou dočkat, až vše pomine a oni před své hosty rozdají klasické pivní tácky.

Tipy z regionu. Olomoucké minipivovary nyní přijedou až k vašim dveřím. Podívejte se, co si můžete objednat.

Mají plné sklady. O kolik vlastně kvůli koronaviru spadla spotřeba piva v Česku? Podle dostupných údajů by to mohlo být zhruba o třetinu.

Nekoná se. Destilerky ze skotského regionu Islay pořádají každoročně na konci května whisky festival Fèis Ìle. Organizátoři se nyní nepřekvapivě rozhodli letošní ročník zrušit. Stejně tak byla ke zrušení letošního ročníku prestižní barmanské soutěže World Class okolnostmi přinucena globální nápojová společnost Diageo.

Samá desinfekce. Výhradně on-line platba, bezkontaktní předání zboží, přísné desinfekční procedury v celém provozu. Nastavená opatření ve fungování vyhlášených brněnských barů v koronavirových časech jsou vskutku pedantská.
6. - 9. 4. 2020
20. - 23. 4. 2020
SALIMA 2020
27. 4. 2020
MATTONI GRAND DRINK 2020
6. 5. 2020
ŽATECKÝ CUP 2020
28. 5. 2020
World Class 2020 - finále
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři