Krizový plán. Statisíce až jednotky milionů korun – to je měsíční účet za uzavřenou restauraci kvůli koronaviru. V takovém režimu se dlouho přežít nedá, maximálně několik málo měsíců.

Pauza v Litovli. Z Litovle a okolí se kvůli vysokému počtu nakažených stala zakázaná zóna. Tamní pivovar to donutilo zastavit výrobu a přejít do krizového režimu – z 200 zaměstnanců jich v tuto chvíli pracuje pouhých pět.

Progres v Brně. Konečně nějaká dobrá zpráva. Starobrno rozšiřuje portfolio piv o trojlístek zajímavých řemeslných piv, konkrétně jde o India Pale Lager, American Pale Ale a ochucené višňové pivo RED.

Od kořalky k desinfekci. Velké likérky přenastavily výrobní linky a daly se na produkci desinfekce, která je momentálně nedostatkovým zbožím. Plzeňský Stock vyrábí pro stát a supermarkety, Rudolf Jelínek oslovuje koncové spotřebitele.

Kohoutí reklama. Rozveselit se v nedobrovolném domácím vězení můžete třeba u nového reklamního klipu na colu od Birellu. V hlavních rolích účinkují kohout a jedna stará hitovka.