Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

Novinka: patnáctiletá Chivas XV

7. 3. 2019
Do České republiky přichází nová patnáctiletá blended whisky Chivas XV, která svojí specifickou výrobou a propojením tradice s inovací patří k méně konvenčním produktům v kategorii skotských whisky. Svůj vytříbený charakter získává dozráváním v sudech po výběrových koňacích z francouzské oblasti Grande Champagne. Výsledný patnáctiletý blend oplývá v chuti intenzivními tóny rozinek a jemnou příchutí skořice.
Výrobce v blendu kombinuje patnáctileté sladové a obilné whisky. Díky propojení dvou prestižních kategorií destilátů - whisky a koňaku - jde o bohatou, ovocně-sametovou interpretací klasického stylu značky Chivas. "Ocení ho zejména ti, kdo hledají nové způsoby, jak si užít svoji oblíbenou whisky, chtějí experimentovat s novými chutěmi a vyzkoušet si nové styly servírování," doporučují distributoři v propagačních materiálech.

Láhev Chivas XV zaobleného tvaru, který je pro značku typický, je k dostání v originálním celozlatém provedení. Římská číslice XV na zlaté etiketě je odkazem nejen k délce zrání, ale také k tradiční klasifikaci koňaků.

Whisky Chivas XV je sladší vůně se zřetelnými tóny dušených červených jablek, domácí pomerančové marmelády, medu, skořice a šťavnatých rozinek. Jemná a ovocná chuť v sobě nese nádech pošírovaných hrušek promíchaných s máslovými karamelem a sametovou texturou. Zakulacený závěr doznívá v jemných vanilkových tónech.

Cena: 1.399,- Kč. K dostání od dubna 2019 ve vybraných obchodech, barech a na e-shopu.
6. 6. 2020
RUMFEST 2020
27. 6. 2020
ZRUŠENO - MATTONI GRAND DRINK 2020 - WORLD CHAMPIONSHIP IN MIXING NON-ALKOHOLIC COCKTAILS
29. 6. 2020
22. 8. 2020
Čajomír fest 2020
27. 8. 2020
ŠKOLENÍ KOMISAŘŮ CBA 2020
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři