Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

POD LOGEM "PARTNER'S BAR CBA" NAJDE PRVNÍ TROJICI ZE ŠESTI PEČLIVĚ VYBRANÝCH BARŮ!!!

1. 10. 2008
Které tři další bary se stanou členy "PARTNERS BAR" se dozvíte po návratu delegace CBA z kongresu IBA v Puerto Ricu.
Fotografie ze slavnostního podpisu smluv a předání log "PARTNER'S BAR"najdete ve fotogalerii!!
Co označuje logo "PARTNER’S BAR CBA":


Toto označení deklaruje kvalitu, čistotu a profesionalitu barmanské práce, jež je v těchto koktejlových barech realizována. Informuje o tom, že za prací zaměstnanců stojí odborník z řad České barmanské asociace, o.s.Co přináší označení "PARTNER’S BAR CBA" členům CBA:


Mimo jistoty kvalitního drinku z vysoce kvalitních surovin také výhodu slevy při konzumaci, případně drinku zdarma pro členy CBA a JSC po předložení karty člena CBA.Co od projektu "PARTNER’S BAR CBA" očekávám:


Očekávám, že členové CBA a JSC CBA, budou tyto podniky vyhledávat za účelem setkávání se se svými kolegy, ale také za účelem obohacení svých znalostí a dovedností. Ptáte se jak? Jednoduše -pozorováním těch schopných, jenž mají tu čest v "PARTNER’S BAR CBA" pracovat.

Pro laickou veřejnost jistě tento symbol spojení baru s barmanskou asociací bude také jistou garancí při volbě správného koktejlového baru!!!Jaké jsou podmínky pro uzavření smlouvy "PARTNER’S BAR CBA":


Podmínek je několik. Hlavní a nezbytnou je, aby majitelem, nebo shef barmanem byl bezpodmínečně člen CBA, o.s., další podmínkou je že se musí jednat o koktejlový bar!!! S volbou každého dalšího baru musí souhlasit presidium CBA, o.s. Pro odsouhlasení přijetí dalšího partnerského baru budou dotazováni také všechny ostatní "PARTNER’S BAR CBA". Věřím, že stát se členem takové skupiny koktejlových barů bude velkou výzvou!!!Vzniku projektu "PARTNER’S BAR CBA" předcházelo několikaměsíční jednání o účelu a smyslu a následné realizace této myšlenky.
Věřím, že tato práce byla smysluplná.

Těším se na setkání s Vámi u dobrého koktejlu na jednom z barových pultů "PARTNER’S BAR CBA".Aleš Svojanovský

president CBA, o.s.


Fotogalerie
6. - 9. 4. 2020
20. - 23. 4. 2020
SALIMA 2020
27. 4. 2020
MATTONI GRAND DRINK 2020
6. 5. 2020
ŽATECKÝ CUP 2020
28. 5. 2020
World Class 2020 - finále
Svět barmanů 1/2020
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři