Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Royal Salute připíjí na britskou královskou svatbu

11. 6. 2018
Royal Salute, proslulá skotská whisky bratří Chivasů, představila při příležitosti královského sňatku prince Harryho a jeho snoubenky, americké herečky Meghan Markle, exkluzivní edici The Royal Wedding Edition. Pokračuje tak v dlouhé tradici značky vyrábějící mimořádnou whisky k oslavě významných milníků britské monarchie. Luxusní sběratelská křišťálová láhev se vzácným blendem je celosvětově k dispozici v limitovaném počtu 70 lahví, každá v ceně 10 tisíc dolarů.
Master Blender Sandy Hyslop použil k výrobě The Royal Wedding Edition pečlivě vybranou kombinaci těch nejstarších a nejvzácnějších whisky. Na počest nevěsty zrála whisky v prvotřídních 100% sudech z amerického dubu, díky které získala dlouhý a krémový závěr. Whisky je uložena v pozoruhodném křišťálovém dekantéru ze slavné sklářské manufaktury Dartington Crystal. Ozdobená motivy růží, bodláků a ječmene, každá láhev má na sobě vyryté pořadové číslo. Dekantér je vložen do ručně vyrobeného boxu z amerického dubu, uvnitř oživeného jemnými květy a listovím. Delikátní narcisky oslavují prince Henryho z Walesu, žlutá sluncovka kalifornská odkazuje na rodiště Meghan v Los Angeles.

The Royal Salute Royal Wedding Edition voní sladce po luxusní vanilkové zmrzlině a měkkém karamelu, který přechází do svěžích citrusových tónů mandarinky a pomeranče s dotekem skořice. Milovníci whisky, kterým se poštěstí tento mimořádný blend ochutnat, objeví bohatou ovocnou a neuvěřitelně vyváženou chuť zralých banánů a šťavnatého ananasu. Lahodná hutná konzistence zanechává na patře náznak mandlí a tmavé čokolády, přičemž výrazná chuť je doplněna velmi dlouhým a sladkým závěrem s bohatou krémovou chutí vanilky.
24. - 27. 1. 2019
DANUBIUS GASTRO 2019
9. 2. 2019
JEDNÁNÍ PREZÍDIA CBA
17. 2. 2019
CALVADOS NVIT
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři