Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Galadegustace Bourgogne & Champagne v Kaiserštejnském paláci se blíží

29. 3. 2018
Ve středu 11. dubna od 14 do 19 hodin se v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze bude konat Galadegustace společnosti Premier Wines & Spirits. Degustace naváže na úspěšnou akci, která proběhla v minulých letech. Návštěvníkům se budou po celou dobu degustace věnovat sommeliéři, kteří jim představí vybraná unikátní vína. Z velké většiny jde o limitovanou vinařskou produkci a zároveň o vína velmi oblíbená po celém světě, a proto cesta k jejich získání nebyla nijak jednoduchá. Hosté večera budou mít též ojedinělou možnost objednat si na místě vína En Primeur, tedy ještě před uvedením na trh.
Na této výjimečné akci představí svá vína několik vinařů z celého světa. Těšit se můžete na osobní účast vinařů Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould či Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron.

Cena vstupenky je 1990 Kč. Vstupenku si lze zakoupit na www.1er.cz nebo v restauracích Pohostinec Monarch, Pohostinec Karlín a Grand Cru. Vstupenka nezahrnuje cenu za exkluzivní řízené degustace. Jejich nabídku včetně dalšího doprovodného programu a kompletní seznam vín pro degustaci naleznete na www.1er.cz/galadegustace.

Pokud vyhledáváte gurmánské zážitky, dopřejte si galavečeři, která bude probíhat ve stejný den od 19.30 hodin ve vyhlášené restauraci Grand Cru na adrese Lodecká 4 v centru Prahy. Čeká vás speciálně připravené degustační menu od šéfkuchaře Jana Punčocháře. I zde se můžete těšit na osobní účast vinařů Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould a Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron, jejichž vína budou menu též doplňovat. Vstupenka je k zakoupení na www.1er.cz/galadegustace, kde najdete i bližší informace týkající se menu a programu. Cena vstupenky je 4990 Kč.
2. 4. 2019
MGD 2019 - NOMINACE
12. 4. 2019
12. 4. 2019
15. 4. 2019
Saint James Rhum - finále
16. 4. 2019
SPRING FBC 2019
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři