Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association

« zpět

TZ: V Kroměříži soutěžilo 12 juniorských baristů

8. 2. 2018
Seriál juniorských baristických soutěží České barmanské asociace Junior Mistr kávy® pokračoval ve středu 31. ledna svým druhým dějstvím, tentokrát na Hané. Hostitelem Kroměřížské koktejlové soutěže byla Střední škola hotelová a služeb Kroměříž.
Síly tady poměřila dvanáctka soutěžících, jejichž úkolem bylo připravit espresso, cappuccino a volný nápoj za pomoci partnerské kávy Café Reserva. Povinnou složkou volného nápoje byly minimálně 2 centilitry rumu Capitan Bucanero Elixír 7 Aňos. Volný drink musel také být připraven minimálně ze dvou třetin v shakeru.

Z vítězství se po sečtení všech disciplín radoval Ondřej Kaňka ze SOŠ a SOU Polička. Druhá skončila Barbora Marie Magrelová ze SHŠ Bukaschool Most a na třetím místě se umístil Patrik Pažďora z HŠ Plzeň.

Komisaři soutěže se navíc rozhodli udělit ještě zvláštní cenu za kreativní drink, a to Nicole Carajiové, která se prezentovala koktejlem nádherně servírovaným na stojánku z měděných trubek.

Soutěž se mohla uskutečnit díky podpoře partnerů kávové sekce CBA. Jmenovitě jsou to Mlékárna Hlinsko, a.s. s mlékem Tatra, Karlovarské minerální vody a.s. s minerální vodou Mattoni, KRONEN PRAHA, spol. s r.o. s kávovary Carimali, Montycon gastro s.r.o. s kávovary La Cimbali, Espresso, s.r.o. s kávovary Faema a kávou Café Reserva, SCA Morava s.r.o. s kávou Café Majada, JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. s kávou Piazza D ́Oro, GastroKafe CB s.r.o. s kávou Cellini, EuroCoffee s.r.o. s kávou Coffee Veronia, Candola s.r.o. s šálky d`Ancap, Espresso Professional s.r.o. s mlýnky Saeco, Gaggia, Macap, Kávovary.cz s příslušenstvím pro baristy, Lohas s.r.o. s čistícími prostředky Puly Caff, Zanzibar s.r.o. se šlehačkovými lahvemi iSi a produkty Monin, Josef Manner s.r.o. se sušenkami Manner, AQUALINK s.r.o. s úpravou vody Brita a ZEMAN Váhy s.r.o. s váhami.
24. - 25. 8. 2019
31. 8. - 1. 9. 2019
RUMFEST Berlin 2019
5. 9. 2019
6. - 7. 9. 2019
SETKÁNÍ LEKTORŮ CBA 2019
6. - 7. 9. 2019
Svět barmanů 2/2019
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři