Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Teska s Novákem si zamíchali na Tchaj-wanu

1. 12. 2017
Stovky soutěžících barmanů, prezentace nápojových společností a velký divácký zájem. Tak vypadala soutěž Gang-Dou Asia Cocktail Competition, kterou ve městě Kao-siung v minulých dnech uspořádala Tchaj-wanská barmanská asociace.
Za Českou republiku se jí zúčastnili v kategorii Classic Jan Teska a v kategorii Flair Michal Novák. V mezinárodní konkurenci (mimo asijských reprezentantů nastoupili například také Rusové, Švýcaři či Španělé) se jim na stupně vítězů dosáhnout nepodařilo, za své výkony ale byli oceněni medailemi. Jan Teska se probojoval do stříbrného pásma, Michal Novák do bronzového. Přesnější výsledky pořadatelé participujícím asociacím zašlou později.

„Užíváme si krásného prostředí místního MLD Center. Ve čtyřech sálech sledují soutěže stovky diváků, kteří mají možnost se osvěžit u stánků s produkty a drinky od partnerů akce. Mimo soutěžení nás čekají ještě výlety do okolí,“ popsala atmosféru akce přímo z místa Zuzana Pavlíčková, která spolu s vedoucím koktejlové sekce Petrem Mitlehnerem za CBA zajišťovala doprovod soutěžích.

Michal Novák
CZECH BUCKET
3 cl rumu Bacardi Superior
2 cl bezinkového likéru
1 cl cukrového sirupu
2 cl rakytníkové šťávy
dolít českým ciderem

Jan Teska
CARACAS BREEZE
4 cl rumu Pampero Aniversario
4 cl domácího falerna
2 cl ananasového likéru
5 cl jablečného džusu
2 cl limetové šťávy
střik Aromatic bitters
4. 8. 2018
SUMMER BARTENDERS COMP.
18. - 19. 8. 2018
31. 8. - 1. 9. 2018
3. - 5. 9. 2018
7. - 9. 9. 2018
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři