Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Hledá se nový Johnnie Walker ambasador!

30. 11. 2017
Máte rádi whisky, nechybějí vám barmanské zkušenosti ani komunikační dovednosti a dokážete čelit výzvám? Pak byste možná právě vy mohli svou budoucí profesní cestu spojit se skotskou whisky Johnnie Walker. První krok můžete udělat právě teď.

Společnost Stock Plzeň-Božkov hledá vhodného kandidáta na pozici brand ambasadora Johnnie Walker.
Společnost Stock Plzeň-Božkov, do jejíhož distribučního portfolia Johnnie Walker patří, hledá vhodného kandidáta na pozici brand ambasadora nejprodávanější skotské whisky na světě. „Potřebujeme nového parťáka, který nám pomůže posunout značku ještě o něco dál. Nemusí mít nutně zkušenosti s touto profesí, ale rozhodně by mu neměl chybět elán, vášeň pro whisky a potenciál vypracovat se mezi tři top ambasadory v České republice,“ říká Jiří Procházka, senior brand manager značky Johnnie Walker, a tedy jeden z budoucích blízkých spolupracovníků nového ambasadora. „Nejde o to najít někoho, kdo by vytrénoval pár barmanů a dělal jen to, co se mu řekne. Potřebujeme samostatnou a kreativní osobnost, člověka, který bude spolu s námi svůj pracovní program aktivně vytvářet a naplňovat,“ dodává.

Pozice brand ambasadora whisky Johnnie Walker je prací na plný úvazek. Zahrnuje školení barmanů, obchodních partnerů i zaměstnanců Stocku, ale také účast na akcích pořádaných značkou včetně podílení se na jejich organizaci. Důležitou náplní práce ambasadora je rovněž vytváření a rozvíjení partnerství s nejlepšími podniky v Čechách a na Moravě plus příprava a realizace masterclassů či prezentací se zaměřením na whisky. Svými znalostmi, dovednostmi a nápady by měl umět přispět i k vytváření plánů značky v prémiovém on-trade segmentu a ve specializovaných obchodech. Ambasador se rovněž podílí na PR aktivitách, pomáhá s vytvářením článků, poskytuje rozhovory – je zkrátka mediální tváří značky. S jeho pozicí je samozřejmě spojena i určitá administrativa, například v podobě vyhodnocení veškerých aktivit, reportingu z uskutečněných akcí apod.

Základním předpokladem pro práci ambasadora je chuť pevně spojit své jméno se značkou Johnnie Walker. Nezbytné jsou znalosti z oblasti whisky a alkoholu obecně a zájem je nadále rozvíjet a prohlubovat. K tomu mu kromě školení a samostudia dopomůže například i účast na mezinárodních setkáních pro brand ambasadory, která pořádá nadnárodní společností Diageo. Nejen proto by měl uchazeč o tuto pozici ovládat angličtinu. Podmínkou jsou také mixologické dovednosti, a to na velmi dobré úrovni. Ambasador je neustále v kontaktu s lidmi, a tak musí být dostatečně aktivní a komunikativní. Mezi lidmi a před nimi by se měl cítit naprosto přirozeně, bez prezentačních schopností se tudíž rozhodně neobejde. A taky bez řidičského průkazu a vlastního auta – poměrně dost času totiž bude trávit na cestách po celé republice. Tak co vy na to? Pokud vám nechybí vášeň pro whisky a chuť se stále učit novým věcem, dejte o sobě vědět. Stačí poslat stručné CV a motivační dopis na e-mail johnniewalker@stock.cz. Keep walking!
21. - 22. 10. 2018
PRAGUE BAR SHOW 2018
2. - 3. 11. 2018
Whisky Life! Prague 2018
9. - 10. 11. 2018
WPP 2018
14. 11. 2018
METELKA CUP 2018
14. 11. 2018
TEEKANNE - JTC 2018
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři