Hlavní partneři:  
   
ČESKÁ BARMANSKÁ ASOCIACE
member of International Bartenders Association
      

« zpět

Martin Vogeltanz v Praze potvrdil své flairové prvenství

12. 10. 2017
Minulou neděli se na veletrhu For Gastro & Hotel v Praze uskutečnil Havana Club Especial Flair Cup, soutěž započítávaná do celoročního seriálu CBA o flairového Barmana roku. V profesionální kategorii se na start postavila pětice barmanů včetně lídra aktuálního flairového pořadí Martina Vogeltanze.
„Přihlásilo se relativně málo účastníků, jejich úroveň však byla velice dobrá. Jelikož jsou hodnotící tabulky postaveny náročně, nikdy není do poslední chvíle jasné, kdo zvítězí. Mezi prvním a druhým místem byl nakonec jen těsný bodový rozestup,“ uvedl k soutěži vedoucí pořádajícího Czech Flair Teamu David Neumann.

Po komplexním vystoupení se vším, co k němu patří, tedy originalitou, obtížností, interakcí s publikem i hudbou, dobrým drinkem a celkově dobrým dojem z předvedené show, se z vítězství radoval Martin Vogeltanz, jenž se tak ve flairové kategorii stal Barmanem roku.

„Martin je komplexním barmanem, který zvládá práci za barem i show a umí se na soutěž připravit. To ho dělá momentálně nejlepším,“ dodal David Neumann.
4. 8. 2018
SUMMER BARTENDERS COMP.
18. - 19. 8. 2018
31. 8. - 1. 9. 2018
3. - 5. 9. 2018
7. - 9. 9. 2018
Nabídka zaměstnání
Mediální partneři
Odborní partneři